Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 21 hónapos babátokat beoltattá...

21 hónapos babátokat beoltattátok h1n1 ellen? Mellékhatás?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen másfél hónapja,közben kijött 3 szemfoga,én és a nővére valami lázas nyavaját beszedtünk,de ő egészséges,mint a makk!
2009. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
igen, 20 hónaposan, nem volt semmi mellékhatás
2009. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen. semmi mellékhatás.
2009. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, és nem is szeretném, a mellékhatások hosszútávon jelentkezhetnek, nem napok, hetek múlva. Amikor megjelent az oltóanyag, határozott NEM -mel kérték a lakosságot, hogy a terhesek és a 3 év alattiak ne oltsanak. Napok alatt változott a vélemény és tesztek nincsenek. De!, most már lesznek. Mindenkinek maga kell eldöntenie, lesz-e tesztalany, feltehetően következmények nélkül. A gyerekem nem tud még dönteni, én döntöttem helyette. A gyerekorvosunk szerint 3 nap alatt túl vannak rajta a gyerekek (mármint a h1n1 vírus okozta betegségen), nem kell megijedni. Immunrendszert erősíteni, higiénikus környezetet biztosítani, tömeget kerülni. Ennek ellenére olt az orvosunk, ha kérünk. Felelősséget nem vállal, papírt is irat alá ezzel kapcsolatban. Érted.. senki nem vállalja azt, hogy nem lesz következménye.... Ezekután? Ki mer oltani? 4 orvost kérdeztem, nem ajánlották.
2009. dec. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%
nagyon bölcs vagy utolsó. szerintem ezt magyarázd el azoknak a kismamáknak és gyermekeknek akik már nincsenek köztünk.
2009. dec. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem oltattam be sem magam,sem a 17hónapos gyermekem,és senki sem oltatta be magat a családból,első perctől NEM volt a válasz.abszolut egyetértek az utolsó elötti válaszolóvan!ugyanazt mondta a haziorvosunk mint neki.
2010. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bölcs vagy utolsó előtti, magyarázd el miért kéne teszteletlen vakcinát adatni egy kicsi gyereknek, amiről előre tudjuk hogy immunrendszerük fejletlensége miatt úgysem védi meg. Mert nem várható a vakcinára immunválasz, ha van is annyira gyenge, hogy még a szövödményektől sem véd. Ráadásul itt lesz ez a vírus jó pár évig minden három hónapban oltatni fogod? Mert kb ennyi időre nyújt védelmet maximum, 3 év alatt.
2010. jan. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a válaszod a kérdésemre? Pedig azt hittem hogy egy oltáspárti és aki már oltatott meg tudja mondani pontosan: Hol, mikor, hány emberen tesztelték a vakcinát? Mennyi időre nyújt és milyen védelmet három év alatti gyerekeknél? És mi lesz ha jön a második, harmadik hullám (tavasszal, ősszel)? Vagy azért oltatott itt mindenki mert Gálvölgyi művész úr azt mondta a tévében?

Köszönöm

2010. jan. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
már bocsi, de miért kell ezen megint összekapni, a kérdés egyértelmű volt, és nem értem miért nem a kérdésre válaszolnak egyesek, kit érrdekel pl., hogy valaki nem adatta be és miért nem...nem ez volt a kérdés.
2010. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
már bocsi, nézd meg jobban. Kérdésre utal a mondat szórendje és ha ebből még nem ismernél fel egy kérdést, akkor elárulom a mondat végén a kérdőjel egyértelművé tesz ezt. De továbbmegyek, ez a kérdés ráadásul egy eldöntendő kérdés, amire lehet igennel és nemmel válaszolni.
2010. jan. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!