Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3,5 éves fiúnak mit hozzon a...

3,5 éves fiúnak mit hozzon a Jézuska?

Figyelt kérdés

Gondoltam társasjátékra,de melyiket?Kinek mi van?Vagy egyéb ötlet?

Gondolom lesznek olyanok,kik belekötnek,hogy nem ismered a gyereked stb...Nekik írom,hogy de ismerem,de mindene megvan,tanácstalan vagyok,és baromságot nem szeretnék venni!!

Előre is köszi a válaszokat!!!


2009. dec. 1. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Diavetítő gép!Nem olcsó de nagyon szórakoztató!Mi imádtuk!Estleg klassz fürdőjátékot is be lehet szerezni!
2009. dec. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen elgondolkodtató főleg ha mindene megvan!

Vonatos készletre vagy kirakósra gondoltál? Ha nézi a játék-reklámokat, akkor van ami tetszik neki? Hátha bejönne neki egy kedvencekből álló kirakós. Akár egy távirányítós autó... Ezek csak ötletek. Kellemes ünnepeket!

2009. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén 3,5 éves a kisfiunk.

Mi Tesco-s mini laptopot vettünk neki(3000 ft)

Színes gyurma készletet,kiszúró formákkal-betűk,számok-.Nyomdához hasonlít.(2800 ft)

Illetve most még egy távirányítós autón filózunk,mert az oviban most az a kedvenc.(kb 2500 ft)

Sajnos többre nem telik,de szerintünk ezeknek is örülni fog.Természetesen mindent külön csomagolok,hogy többnek hasson.

De szereti a színes mesekönyveket,kifestőt,színezőt.

színes papír szett,ollóval,ragasztóval.Nyomdázó készlet,bár azt most nem láttunk a tesco-ban,de ünnepekig lehet,hogy lesz.Csak ennyi mindent nem akartunk megvenni neki.

Kellemes böngészést a boltokban,és stressz mentes boldog karácsonyt kívánok.

2009. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!A laptopon már gondolkoztam én is,lehet jó alkalom lesz a karácsony,és tetszeni fog neki...

Viszont kívánok neked és mindenkinek békés boldog karácsonyt!

2009. dec. 7. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!