Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ertelmes jatekot...

Milyen ertelmes jatekot hozzon a Jezuska es a Mikulas csaladtagjaimtol 8-9 hos fiamnak?

Figyelt kérdés

Mindenki ezt kerdezi tolem,nem tudom mit mondjak?!Ami fejleszt,es jo jatek is.Nezelodtem webaruhazakban,oriasi a valasztek,de kinek mi valt be ennyi idos korban?

FP tanulokutyus,Kincsesfalobodon,stb....De jok ezek?Erdekli a babat?


2009. dec. 2. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a karácsonyt is belevettem és mi szánkót kértünk a 8,5 hós lánykámnak. Remélem hó is lesz hozzá.
2009. dec. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk sütifaló kincsesbödönünk van , és imádja kisfiam. Van neki ilyen toronyépítő is, (rúdra kell a karikákat rátenni), ezt is nagyon szereti. Már nagyon szeret mesekönyveket nézegetni.Szereti a zenélő játékokat is.Szeretünk labdázni, autózni.9,5 hósak vagyunk.
2009. dec. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, a mi kisfiunk 11 hós, de télapóra csak egy kis apróságokat rejtünk a mikuláscsomagba: szappanbuborékfújó, felhúzható kisautó, alma, nyers krumpli megmosva (félóráig is eljátszik vele, kergeti a lakásban). Mi karácsonyra kértünk nagyobb ajándékokat: dömper, hinta, (baba)hintaló stb. FP tanulókutyusunk nekünk is van. Hát... Nem igazán köti le a fiamat. A Kincsesfalóbödön szerintem jobb választás.
2009. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
8 és fél hós lesz a fiam Karácsonyra,ezeket kapja:tanuló kutya,bébitaxi,tanuló mesekönyv,nagy építőkocka (lego szerűség),pár darab autot,helikoptert.Mikulásra:plüss kutyát (nagyon puhát),autot,járássegítőt!
2009. dec. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!