Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Pedex tetűírtót vizes hajra...

A Pedex tetűírtót vizes hajra kell felvinni?

Figyelt kérdés
Többször is átolvastam a használati utasítást, de nem egyértelmű: "Fejtetvesség esetén a hajat és a hajas fejbőrt alaposan dörzsöljük be, majd hagyjuk rászáradni. Ezt követően a hajmosás elvégezhető." Tehát száraz hajra felviszem, és hagyom 15 percig, majd fejmosás? Mert valahol azt olvastam, hogy valaki megmosta a gyerkőc fejét, rátette a Pedexet, megszárította és úgy hagyta a következő hajmosásig. De így nem marja ki nagyon a fejbőrt?
2013. dec. 30. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, szárazra kell tenni, hagyni 15 percet.
2013. dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

ÓÓÓÓÓÓ,ez a tetvesség!Már minket is kicsinál!

Harmadszor tér vissza az oviba!

Mi a Paranit spray-t használtuk ahhoz van fésű is!

Most pedig a megelőző spray-t használjuk minden reggel oviba menetel előtt!

Még mindig találtam benne lenőtt serkét,de élőt szerencsére egy ideje nem! :D

A PEDEX vegyszeres!

2014. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi megelőzésre vettük, nálunk is volt tetű az oviban. Első alkalommal száraz hajra kentem, megszárítottam, és rajta volt a következő hajmosásig. Utána még 2 hétig minden hajmosásnál átkentem, akkor nedves hajra, és úgy szárítottam meg. Nem marta ki a bőrét, és nem is volt büdi.
2014. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, pont a téli szünetre hozták haza a "vendégeket". Amikor először volt riadó az oviban, nem kaptuk el, akkor mi is Paranitet használtunk, de most nem volt a patikában, csak a PEDEX, muszáj volt azt venni. De ismétlésre mindenképpen Paranitet vennék. A Pedex nagyon hamar el is fogyott (2 gyerkőcre, meg nekem is megelőzésre). Amit még ki akarok próbálni az a Rausch fűzfakéreg sampon, nagyon ajánlják megelőzésre. Meg minden hajmosáskor teafaolajat cseppentek a samponba, az illatot állítólag nem szeretik. Szóval mindent bevetünk.
2014. jan. 2. 08:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!