Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! 5 éves gyerkőcnek...

Anyukák! 5 éves gyerkőcnek vegyek-e karúszót vagy már nagy hozzá? Elég csak úszógumi? Pl. csúszdára azt nem tudja felvinni!

Figyelt kérdés
2012. aug. 3. 10:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos van olyan, amelyik jó neki. De egy jó tanács: minnél hamarabb tanítsátok meg úszni, később már nehezebb lesz. :)
2012. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nem tudok úszni,de nem is akarok..még 5.-es koromba próbáltak megtanítani..de a tanár szadista volt,aki nem bírta addig a víz alatt mint kellett,fogta és behajította a medencébe!írtózok is a nagy vizektől..folyó,tó..
2012. aug. 3. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tanítsátok, hanem taníttassátok. Manapság az úszástudás, vízbiztonság alapvető. Sajnálom a Te negatív élményedet anno, de ez manapság már máshogy van, hidd el.

Nyilván Te sem szeretnél folyamatosan aggódni, ha majd nagyobb korában lemenne pl. a Balatonra a barátaival

(azt pedig csak nagyon halkan jegyzem meg, hogy irtó kellemetlen lesz Neki, ha a társaság megy fürdeni, Ő pedig kénytelen azt mondani, hogy nem tud úszni)

2012. aug. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ne érts félre!az én negatív élményem nem befolyásolja őt!Persze örülnék neki ,ha megtanulna.Falunk lakunk itt nincs rá lehetőség..nem tudom így hogy lehetne...
2012. aug. 3. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Közeli városban esetleg? Mi is falun/kisvárosban lakunk, Szentendrére járunk át.
2012. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most nyáron vannak mindenfele úszótáborok (bejárósok) - egy ilyen intenzív oktatáson egy-két hét alatt megtanulná az alapokat.
2012. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Közeli város 40km.napi 1300ft útiköltség..Sajnos nem tehetem meg anyagilag,hogy behordjam nap mint nap!:(
2012. aug. 5. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!