Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok? Olyan tetűírtót...

Ajánlanátok? Olyan tetűírtót keresek, ami olcsó és hatékony. Nem a pedex, az nem jó. Árat és ml-t is írnátok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 13:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja,és az ágyneműhuzattal mit kell kezdeni?

3 éves lányunk kapta el nyaralás alatt,most vettem észre. Nittifor van itthon,de az nagyon drága.

2010. aug. 31. 13:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megjártam a hadak útját , végy egy nagy levegőt ...

A RAUSCH -nak van egy tetü stop krémje , ami nagyon hatásos , hozzá ajánlják a fűzfakéreg sampont , kapaszkodj meg 7000 forint volt úgy , hogy mondtam a patikában , hogy nincs is nálam több pénz ebbe férjen bele , talán 8000 volt az eredeti ár . Én már mindent kipróbáltam , a védőnő szerint mi tenyészettük a tetüt mert hónapokig nem bírtam kiírtani a lányaim derékig érő hajából és nem voltam hajlandó levágni . Vettem serkefésűt ( nem volt elég hatásos ) , nittifort használtam pedexel felválltva , meg amit el tudsz képzelni , diólevél főzetet...

Ez volt az egyetlen krém ami tényleg eltüntette , hónapokig használtam még a sampont , a vegyszerektől felmart fejbőrük helyrejött a lányoknak , a védőnő úgy leburogatta a gyerekeim haját , hogy kisebesedett a fejbőrük !!!

Sok szerencsét !

2010. aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ágynemü lemaradt , mosd ki magas hőfokon 60 fokon megdöglenek a tetvek . , a plüssöket tedd egy zacsiba , ha van fagyasztód tedd be őket oda , ha nincs akkor egy hétig a zárt zacsiba hagyod megdöglik a tetü .
2010. aug. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A poén az egészben,hogy még csak holnap kezdi az ovit...

Köszi Csajok!

2010. aug. 31. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem irigyellek, én tavaly már a hajamat kitéptem a tetűtől. Akkor született a kisebbik gyerekünk, mire hazaértem a kórházból, itthon kitört a tetű invázió. Nittifor, Pedex, tetűelleni fésű, szentjánoskenyérmag kivonat..mindent kipróbáltunk. Ráadásul én is elkaptam, a férjem is. Mindenki haját levágattuk, ágyneműt hatvan foko, meg kilencvene mostuk, a plüs állatokat kidobtuk (sajnos). Nem akarlak elkeseríteni, de kb hat hét alatt sikerült kiűzni a dögöket az életünkből. (A suliba ugyanis a kisfiúval, aki örökké tetves volt, nem lehetett mit kezdeni, mert nem tiltható ki tetű miatt senki.)

kb. húszezer frintunkba került ez az egéz. Sajnos amíg csak egyetlen serke is marad a haján, addig mindig felülfertőződik. Konkrét árat már nem tudok írni, hogy mi mennyibe került.

2010. aug. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bolthely.hu/arcanum/id/03212_Fejtetvesseg_megelozese_kezelese__
2010. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

bocsánat az OFFért, de ez nagyon érdekelne:

Kedves Kérdező! AZt írod, hogy holnap kezdi az ovit. Ezek szerint be fogod vinni így is és szólni fogsz az óvonőknek, hogy tetü van a lányod hajában?

2010. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nővéremék is feszt benne vannak,egyes hanyag anyukák miatt, de ők sem tökéletesek mert náluk kapta el a lányom. Rám is át jött,nekem meg nem olyan "selejt" vékony hajam van,mint a 3 évesünknek... nem szívesem vágatnám le se az övét,se az enyémet.

Ma a legrosszabb az egészben az volt,amikor a kicsi (14 hós) kapkodott a kezem után,meg az ölembe akart ülni,miközben a nagy fején tetvészkedtem, szedegettem a serkéket. Hót álmos volt a kicsi,a nagy meg fáradt,szegénykém...!A kicsi ordított,már habzott a szája,a nagy is kezdett türelmetlen lenni.

Hát,szó se róla,ebből a Nyttiforból lehet az egészet rá kellett volna öntenem,mert bár délben dörzsöltem be neki a buksiját, pár perce,hogy befejeztem a bogarászást,még mindig volt nem csak élő serke,de tetű is.

Borzasztó!

Ja,a tetű mellett koszmó is van, mi azzal küzdünk már 3 éve. A koszmó ellenes sampon sem segített,előtte a babaolaj,étolaj sem. Utóbb 2x lekentem babaolajjal,utána elmúlt,de most megint előjött. Lövésem sincs hogy miért. Szóval a tetű után koszmó háború következik-megint. Szegénykém még allergiás is valamire. Tegnap voltunk vérvételen,most várjuk annak is az eredményét. 3 évesen ennyi nyűgöt...

Mindenkinek Köszönöm!

2010. aug. 31. 16:06
 9/12 A kérdező kommentje:

Semmi baj! Normálisan kérdezted!-legalább is én úgy vettem ki a kérdésből,hogy csak kíváncsi vagy és nem pedig kötekedni akarsz.

Egy újjamon meg tudnám számolni,mennyien voltak olyanok,akik úgy vitték be a gyereket,hogy nem hogy nem szóltak,de le se kezelték. Én legalább foglalkozom ezzel,és veszem a fáradságot,hogy kiszedegessem a serkéket is a fejéből. +este hajmosás és újabb adag Nyttifor. Ja,és holnap a lányunk kérésére az apja viszi az oviba a kislányt. Hogy szól e,azt nem tudom,mert én hiába is mondanám neki,ő még azt is égőnek tartja,ha a gyógyszertárban tetűírtót kell venni. Szerintem meg nem az az égő,hogy valakinek bogarai vannak,hanem az,ha nem tesz ellene.

Egyéb kérdés?

2010. aug. 31. 16:13
 10/12 A kérdező kommentje:
Hülyeséget írtam : de szerintem így is érted,hogy azt akartam írni,hogy rengeteg olyan szülő van,aki nem foglalkozik a gyerek fejével,és úgy engedi el a suliba,oviba a gyereket.
2010. aug. 31. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!