Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok? Olyan tetűírtót...

Ajánlanátok? Olyan tetűírtót keresek, ami olcsó és hatékony. Nem a pedex, az nem jó. Árat és ml-t is írnátok.

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 13:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én voltam az első válaszoló , mikor én itthon észrevettem a lányom hajában a tetüt ( pénteki nap volt ) azonnal hívtam a védőnőt , hogy mit kell most tennem , aztán körbetelefonáltam a barátainkat , hogy mit történt , ők is nézzék meg a gyerekeiket , hétfőn kitettem egy levelet az oviban a faliújságra , hogy az én gyerekemben van , lekezeltem , kezeljék le a többiek is a sajátjukat nehogy invázió legyen . Még a dél elött folyamán lekerült a faliújságról a levelem , jelszóval : ne szítsam az indulatokat ! Aztán addig fajult a dolog , hogy azt terjesztették , hogy tőlünk indult ! Akkor szünt meg a tetü mikor egy bizonyos kisfiú elment ... ( de az első válaszomba írt szerek tényleg hatásosnak bizonyúltak )

Ja még egy gondolat . Az ovonő úgy jellemezte a gyerekem haját , hogy hemzsegnek benne a tetük ! Se tetüt , se serkét én ekkor nem találtam benne , meg utánna se , hogy mit láthatott akkor azt nem tudom .

2010. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Tegnap kitakarítottam belőle, nem szóltunk senkinek. Ma mentünk oviba,de az ovónő azt mondta,hogy most nem tudja fogadni,most a beszokatósokkal foglalkozna. Hétfőn viszont mehetünk. Itthon minden nap nézem,ma eddig tiszta a fej. Magamat is kenem, de engem senki nem tud nézni, szóval kenem még jó ideig, biztos ami biztos...
2010. szept. 1. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!