Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen (viszonylag) olcsó...

Milyen (viszonylag) olcsó gyerekprogramokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

A nyáron két hétig vigyázni fogok öt gyerekre (5 és 12 év között), bár a legnagyobb már szívesen segít. Van valami ötletetek, hogy hova mehetnénk? Pölö kézműves foglalkozások, stb, olyasmi, aminek az ára azért nem a plafont verdesi.


(Persze, csak ha meguntuk a társast és a fogócskát (-: )


2011. jún. 23. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Margit-sziget (vadaskert ingyenes), Gellérthegyi csúszdapark, Millenárison minidg vannak programok, Máltai játszóterek, fogaskerekűs kirándulás
2011. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek nagyon jók, a millenáris és a Gellért hegy már nekem is eszembe jutott, de a Margitszigetre még nem gondoltam, köszönöm! :)


A további ötleteket még várom! Ja! Elfelejtettem írni, hogy budapesti vagyok.

2011. jún. 23. 20:17
 3/9 kelemenkelo ***** válasza:
ezen a hétvégén még lesz gyerek sziget.(a hajogyári szigeten)nagyon jo kis programok vannak.
2011. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A Hajógyári-sziget a gyereksziget nélkül is tök jó! Van ott egy csúszdapark, amit a felnőttek is élveznek! :)
2011. jún. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
anno én gyermekként imádtam száraztésztát festeni, krumplinyomda is favorit volt, és amivel még évekig elszórakoztam, amikor zsírkrétával összefirkáltam egy baromi nagy rajzlapot, anyu félbehajtva átment rajta vasalóval, aztán kinyitva nagyon szép minták lettek belőle.
2011. jún. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Állatsziget Káposztásmegyeren, van kecske is :) ingyenes.
2011. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én még nem voltam,de a Kopaszi-gát is kedvelt hely.

itt is nézz körül:

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi már voltunk a Kopaszin és holnap is megyünk. Jó tudni, hogy a játszótér tűző napon van, így ha szeretnek a gyerekek játszózni, érdemes borúsabb napon menni. Ha be mered vinni őket a Dunába, ott azt is megteheted. Lehet a vízbe köveket dobálni (lányom kedvenc elfoglaltsága) és kacsákat etetni. Ja és bicózáshoz ideális hely.
2011. jún. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gelléthegyi csúszdák és környéke nagyon lepukkant állapotban vannak, inkább a Hajógyári szigeten lévő csúszdákhoz érdemes elmenni
2011. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!