Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor érdemes elvenni a...

Mikor érdemes elvenni a gyerektől a cumit?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 09:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, igazából ez nagyon nehéz kérdés. Én 3 évesen vettem el, most 4 és még mindig visszasírja, hiányzik neki. Talán valahol 1 és 2 év közt lehet az ideális? Nem tudom...
2009. nov. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! nekem ikreim vannak! 17hónaposak! és nagyon szeretnek cumizni! főleg éjjel! nagyon nehéz lesz elvenni tőlük az biztos!:D
2009. nov. 27. 10:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak ikreim is, de ott csak az egyik cumizik, a másik meg az ujját szopja. Az se jobb, mert nem tudom, hogyan fogom leszoktatni róla. Nálunk aki az ujját szopta a családban, az mindenki 8-10 éves koráig tette (én is...). Szóval az nagyobb munka lesz. Hálistennek a cumis kicsi nem annyira igényli a cumit, ha nincs nála, úgy is jó neki...
2009. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kislányom már elmult két éves és még cumizik. Nagyon szereti, pedig mondogatom neki mindig hogy aludjon nélküle de nem engedi elvenni. Magamból kiindulva nagyon nehéz lesz elvenni tőle, mert én sokáig cumiztam:) Oviba nem vittem, de mikor hazaértem egyből bekaptam és annyira cumiztam hogy pótóljam az egész napomat. Aztán egy szép napon, már lehettem vagy öt hat éves is, falun a nagyiéknál kiesett a számból és megcsípte a kakas! Na utánna már nem kellett nekem cumi! Soha többé nem kértem. Pedig előtte anyuék mindennel próbálkoztak mindhiába.

Azt viszont hozzáteszem a kislányomnak csak az alváshoz kell. Ő nem cumizik folyton...

2009. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Két éves volt mikor egyszer elgurult és nem találtuk de tényleg nem, aztán pár napig nyöszörgött még utána, de tényleg nem találtuk, mire meg meglett addigra meg nem kellett már neki. Szerintem észre fogod venni, mikor veheted el tőle, nálunk többször is elgurult korábban de mindig meg kellett keresni mert annyira keservesen sírt utána. De ennél az alkalomnál, belenyugodott, hogy nincs és nem sírt csak kérdezgette hogy nem e lett meg Meg mindenkinek elmesélte hogy elveszett.
2009. nov. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csokigta válasza:
Nekem a kislányom most múlt 3-és fél éves, elegem volt, most vettem el tőle a cumit, és egész nap sír. Nem baj, nem adom vissza neki. És még nem is szoba tiszta, nagyon vissza fejlődött sajnos. Szóval vegyétek el minél előbb, a boltba engem néznek le, mert mindenki kérdi, hogy még mindig cumizik?? Hát mától nem.
2016. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!