Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3.5 éves lányomnak vennék...

3.5 éves lányomnak vennék házi allatot ti mit vetettek vagy vennetek?

Figyelt kérdés

Ne hal,ne madár


Cica, kutya van


2013. nov. 23. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát nekünk egy 8 évet megélt tengerimalacunk volt, de nem engedtem sokszor a szintén 3 és fél éves gyerekemet a közelébe, mert simogtás címén elô-elô fordult szôrtépés, vagy lelkesedésbôl bedobta hozzá a kisautót, mesekönyvet megmutatni. Úgyhogy hetente párszor az én kezembôl megnézte, adott neki enni, de szerintem ezek is már stresszesek voltak a malacnak. Tippelek, 1-2 év múlva már szebben is tudott volna játszani vele, de a takarítás, érdemi gondozás még iskolás korig (vagy inkább 10-12 éves korig) biztos a szülô feladata marad. Talán akkor majd újra lesz tengerimalacunk vagy nyuszink.
2013. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!