Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt a házi cicám, akit...

Eltűnt a házi cicám, akit nagyon szerettem. Szerinted " hűtlenség ", szemétség lenne tőlem, ha vennék egy másik cicát?

Figyelt kérdés
Már így is lelkiismeret furdalásom van, hogy csak nézelődök neten a cicafajok és tenyésztők között. De mégis úgy érzem, hogy nekem kell egy szerető társ, amilyen ő is volt. :(
2011. márc. 21. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
én nem bírnék új macskát szerezni egy darabig.
2011. márc. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mikor tűnt el?mennyi ideje?
2011. márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csavarog,csajozik/fiúzik. Ha nem pusztult el valahol, nagyon valószínű hogy elő fog kerülni.
2011. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Genyóság lenne. Van amikor hónapok után térnek haza a kiskedvencek. Tudod milyen rossz érzés lenne neki, hogy látná, amikor egy uj betolakodó üdvözölné??
2011. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom. Épp azért vagyok most bajban. De már volt egy cicám és ő is ilyen idős kora körül tűnt el és soha többé nem jött haza. Egyébként másfél hete ment el... Már volt egy alkalom, hogy elment , de akkor csak 2 napig volt oda. Szerintem ez más túl sok. :/
2011. márc. 22. 06:09
 6/8 anonim ***** válasza:
Még várj, az enyém 1 hónap után került elő, szintén másik macskát kerestem. Még jó, hogy hezitáltam.
2011. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Rendben :)

Akkor még van remény :)

2011. márc. 22. 15:35
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Már biztos tárgytalan a válaszom, de nem bírom ki, hogy ne írjak!

Nekem is van 5! macskám, és átérzem az aggódásodat, DE szerintem szerezz be másik cicát, mert így gazdát, és otthont adhatsz egy rászorulónak. Persze én menhelyről elhozott macskára gondoltam! Ha, meg előkerült a cica, akkor lesz neki játszótársa.

2013. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!