Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tesztek az adventi kalendá...

Mit tesztek az adventi kalendáriumba?

Figyelt kérdés
3 éves kislánynak ötleteket szeretnék!
2009. nov. 17. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Kis csokikat, katicásat, pillangósat, bocisat...nagyobb a papír rajta, mint a csoki és ha nem is eszi meg, mert nem nagy csokievő, karácsonyra lesz kis állatos kosárnyi csokigyűjtemyénye, amit majd elkínálhat karácsonykor vagy szilveszterkor a családnak, de a fára is felakaszthatjuk majd azokat. Más ötletem nekem sem volt, pedig gondolkodtam kis mütyürkéken, de maradt ez. Ennek tudom, hogy örülni fog.
2009. nov. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a hugom tavaly volt 3,5 éves. Leírnám naggyából, hogy mi meket tettünk bele: csokikat, gumikat, csatokat, porcelánt a 24.-be, rágót(ha megengeded neki). Mennyi be 100Ft-osba vagy ajándékboltba és ott nagyon ötletes kisebb dolgok vannak olcsón! Nagyon nehéz 24 jó ajándékot nézni, de hidd el ő nem azt fogja várni, hogy mielyik legújabb játék van benne. Ja és az se mindegy, hogy mekkora az adventi csomagok. Nekünk elég kicsi volt kettőnknek, de jó volt. 11 évesen is és most is nagyon fogom várni. Sok sikert!
2009. nov. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mennyi be a 100asba :D dejóóóó:):):)hahahhahahahahahaa:)
2009. nov. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
(bocs,hogy offolok,de mi az adventi kalendárium?-én ezt nem ismerem:-()
2009. nov. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sorry elírtam 2. vagyok.
2009. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
OFF. Az adventi kalendárium? Lehet kapni textilből is akár és 24 tölteni való zsákocska van rajta, amit december elsejével kell kezdeni kinyitogatni minden reggel és 24-re karácsonyra nyithatod az utolsót. Mindennap kis meglepetés van a gyerkőnek (és apának) benne. Lehet csokiablakosat is kapni mindenféle élelmiszerüzletben :)
2009. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!