Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket tegyek kétéves kislányom...

Miket tegyek kétéves kislányom adventi kis csizmáiba? Ötleteket várok.

Figyelt kérdés
A Lidl-ben lehetett kapni csizmás adventi naptárt, pl egy tejszelet belefér. Nemcsak édességre gondolok, ill. főleg nem.
2010. nov. 28. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Verset, mesét, mondókát, nyelvtörőt, matricát, üveggolyót, apró figurákat.
2010. nov. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vettem 100 darab kinder figurát,azok kerülnek bele a 2 kisfiamnak

2010. nov. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia, én i épp ezen agyalok, ugyhogy kiváncsi vagyok az ötletekre.
2010. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jók az ötletek, de várok még továbbiakat.
2010. nov. 28. 15:32
 5/7 anonim válasza:

Szia!

Bár Nekem még nincsnen gyerekem,csak egy ötlet.

Vannak nagyon jó dolgok a Fakopáncs nevű boltban,szinte minden fából készült,például lányoknak kis fésülködőasztal,vagy fiúknak egy komplett tüzoltóállomás,ami sok sok kis darabból ál...és a lényeg,ha ezeket megveszed,akkor minden egyes csizmaba egy kis alkotóelemét tudod beletenni,így a végére fog összeállni belőle a lényeg,és még izgalmas is,hiszen mindennap még izgatottabb lesz,hogy mi a következő,de ugyanez megjátszható legoval,vagy mondjuk konyhai eszközökkel,karácsonyra meg maga a konyhabútor....vagy bármi...

Budapesten van a bolt,van honlajuk is,érdemes megnézni,én mióta jártam ott,meg vagyok babonázva.

2010. nov. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vettem matricákat, olyan figurákkal, amit szeret, azokból pakolok be néhányat. Ugyanígy hűtőmágnest kedvelt állatkákkal. Még én sem tudom, mi lesz mind a 24-ben, mandarint, apró csokit, egy-két pici autó is belefér.
2010. nov. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, nagyon jó kis tippeket adtatok!!! Holnap már kezdődhet is a móka.
2010. nov. 30. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!