Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adventi naptárt készítek kis...

Adventi naptárt készítek kis csizmákkal! Milyen feladatok jutnak az eszetekbe, amit beletehetnék naponta a kis cukorkáért cserébe?

Figyelt kérdés
25 "3 éves csemetém" van, és mindegyiknek szeretnék minden napra adni valamit cserébe az okos válaszokért, vagy ügyes tevékenységekért, vagy szeretetteli cselekedetekért!
2010. nov. 23. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Pl. játék után összepakolnak vagy ez túlzás lenne? :)
2010. nov. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj bocsi, most látom, hogy 25 3 éves csemetéd van, én úgy olvastam, hogy 2,5 és 3 éves (hogy az hogy jönne ki, azon nem is gondolkodtam el) :))

Szóval bölcsi vagy ovi, ugye?

Akkor az összepakolás gondolom természetes :)

Egyelőre nincs semmi ötletem :(

2010. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Örülök a válasznak.:)

December 24.-ig minden nap kapnak a kis csizmákból valamennyien 1-1 szem cukorkát. E

hhez azonban előszeretnék venni a soron következő csizmácskából egy feladatot, amit meg kellene oldani!

Igen: Pl. közösen egymásnak segítve összepakolni a játékokat.

A lényeg, hogy ez segítségadás, vagy a szeretet kifejezése legyen más gyermek vagy felnőtt felé!

Természetesen a három évesek által elkészíthető dologra kell gondolni.

2010. nov. 24. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt nem értem... 25 db 3 éves gyereked van?? :S
2010. dec. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó, szerintem a kérdező óvónő..persze, nyilván 25-ös ikrei voltak..
2014. jún. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!