Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Székletprobléma 2,5 évesnél?

Székletprobléma 2,5 évesnél?

Figyelt kérdés
Lányomnak pár héttel ezelőttig naponta volt széklete, sőt általában kétszer is. Azóta viszont csak 2, de inkább 3 naponta. Utalhat ez valamilyen betegségre? Nem fáj a hasa, nem kemény a széklete, nem változtak az étkezési szokásai.
2013. nov. 9. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ha épp pelusleszokóban vagytok, akkor az bejátszik rendesen...

Meg ugy most a hűvösebb idő miatt nekem legalábbis nagyon keveset iszik a lányom, és nálunk is emiatt kevesebbet járunk a wc-re..

2013. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rosszból,de mi ez a nagy problémázás mostanában azon a gyerek hányszor kakil,és hogy milyet?? Nem értem hogy lehet mindenen problémázni,semmi baja nincs a gyereknek,csak nem egy gép és nem óramű pontos éppen mikor pisil,kakil.Ha meg épp a szobatisztaságon dolgoztok akkor az a magyarázat,direkt visszatartja.
2013. nov. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szobatisztaság nem játszik bele, mert még a közelében sem járunk, sőt nem is próbálkozunk.


Azt nem tudom, ki mindenki problémázik ezen és mennyit. Én csak azt tudom, hogy nálam ez nem lenne normális és gondoltam akkor nála sem.

2013. nov. 9. 15:54
 4/4 anonim ***** válasza:

hát sztem meg igenis ez normális, hogy problémázunk egy kisgyerek kakilásán, mert ez nála jelzés lehet...

A lányom is napi 1-2x kakil, ez be van állva, mint ahogy nálunk felnőtteknél is megvan ennek a körübelüli menetrendje, ki mikor szokott...

Ha 1-2 nap nem kakil oké, de ha előtte 2 évig napi 2x, most meg 3 naponta, akkor ott igenis van valami, ha nem is nagy dolog, de valami van..

és ez az oldal pont ezért is jó, mert amelyik anyuka otthon van egyedül, ki a tökkel beszélje meg, ha izgul a gyerekéért, ha nem is őrülten, de eszébe juthat, hogy erről dumálna mással, akkor miért ne?

na, ennyi. :)


első voltam

2013. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!