Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek két év körüli...

Mit vesztek két év körüli gyermeketeknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kisfiúnak vagy kislánynak? Hol szerzitek be?
2009. nov. 14. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Lányom ugyan még csak másfél éves, illetve karácsonykor 19 hós lesz, mi triciklit vettünk neki.
2009. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Duplóról. Leköti mi 17 hónaposak vagyunk és imád építeni vele.
2009. nov. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom 2 és fél éves.

Neki van ez a bűvös tábla, vagy ahogy hívjátok irka firka tábla, amit így le lehet húzni, azt nagyon szereti. Nagyon örült mikor vettem neki egy kis A5-ös füzetet, ilyen szép mintával az elején, hozzá egy ceruza, vagy filctoll készletet. A gyurmának is örülnek. Akkor nagyon szereti a játékbabakocsiját, most nagyon szereti a szerepjátékokat. Akkor még a táska is nagyon bejön most neki. De a fa építőkocka, kirakó (neki való), ilyen nagy darabos legószerű építő is nagyon jó ötlet. A hintaló is, bár nekünk csak ilyen műanyag van, nem az az igazinak látszó. De ez is jó. A hinta, bicikli, tricikli is jó ajándék, de azt mi inkább majd a szülinapjára fogjuk, mert az tavasszal lesz, és akkor jobban tudja majd használni ezeket.

Ezeket csak azért írtam le hogy ötleteket adjak.

Mi szerintem most veszünk neki egy érdekes könyvet, igazi képekkel, állatokkal vagy ami megtetszik. Kap egy ruhát is, ő örül annak is, meg kap még valami játékot. Igazából én most egy szép játéktárolót szeretnék venni, félig ajándékként, biztos büszke lenne rá, hogy milyen szép játéktárolója van. De ez még a jövő titka.

De igazából rájöttem én már arra hogy az otthoni dolgoknál nincs jobb játék egyik gyereknek sem. Egy fakanál, egy edény és kész a dob, a fotel felfordítva a legkényelmesebb fekhely stb stb. :).

2009. nov. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A duplohoz visszatérve: szerintem nagyon jo otlet. nekunk legalábbis bevált. még tavaly vettuk, akkor csak pakolta ki-be a fiam, de kb másfél éves korátol tudatosan játszik vele, és épít, nagyon szépen. már bolcsis, ott is a nagy kedvencei kozé tartozik.

márciusban lesz 2 éves. mi nem tervezunk nagy és drága dolgot, egymásnak sem. nemrég volt a névnapja is, ill. itt-ott ugyis megleptuk egy-két aprosággal (kisauto pl). muanyag, emeletes garázst néztunk ki a kisautoknak, 1-2 ezerért már lehet venni. és talán még egy mese DVd-t, imádja a Thomast.

nem errol szol a karácsony, de hozzátartozik. viszont mindenki maga ismeri a csemetéjét, minek orulne a legjobban. mi a férjemmel csak valami kis figyelmességre gondoltunk egymásnak is, hisz amire szukség van, ugyis meg kellett már venni.

2009. nov. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!