Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vesztek karácsonyra 2,5...

Mit vesztek karácsonyra 2,5 év körüli gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 14:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy kislány :)
2009. nov. 30. 14:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Leporellókat kap mert imád könyveket nézegetni:)Kapnak(közösen a bátyóval)még fürdő játékokat is mert már nagyon kifogytunk.Imádja az állatokat is és az autókat,ezeket is nézünk(persze nem drágákat):)
2009. nov. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2009. nov. 30. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Babakonyhát 4000Ft vettük a tescoba + mamizól kap orvositáskát.
2009. dec. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is azt javasolnám elsőként, amit az előző, a babakonyha és az orvosi készlet tuti siker.

Valamint szerintem a lovacskák, pónik is nagyon népszerűek a lányoknál, a 3 éves lányomnak már nem akármilyen ménese van, de mindig vevő egy még újabb pónira vagy lóra.

Gyurma, rajzeszközök, csattok.

2009. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)Nagyon jó ötleteket írtatok...konyha,hintaló már van.Ezért my little pónit kap(beteg póni)+gyurma.Szerencsére mindkettőt aznap akciózták le,úgyhogy 7000Ft-ból tudtunk szép ajándékot venni :)
2009. dec. 3. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!