Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek másfél-két éves...

Mit vesztek másfél-két éves gyermeketeknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igaz, lányom 2,5 éves, de sokmindent kap.

Pénztárgép, elemes buborékfújó pisztoly, díszpárna, dupló, fa építőkocka, színes hajú pici póniló,filctoll, gyurma, na meg közösen a családdtól egy 9-36-os autósülés.

2010. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

dupló, motor, hinta, hintaló, ha fiú: ilyen kis barkácsasztal, ha lány, kis konyha pult

ezek csak ötletek.

2010. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Krumplifej úr! Kisasztal kisszékkel, játéktárolót.Amit az első válaszoló felsoroltam mindd megvan, de a pónikkal legóval nem játszik, ugráló zebrát szereti, mágneses rajztáblán elrajzolgat, matricázni szeret.
2010. dec. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kisfiu:müanyag zebra,labda,épitokocka,füzetek,szinesek,zsirkréta,kisautok.
2010. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mászó alagút, szülőkaros tricikli, játék műszerfal, logikai játékok (formabedobó, toronyépítő)zenélő telefon, kalapácsos játékot, pancsijátékot (csempére ragasztható habtapiszerűséget) és kap egy bélelt nadrágot...ja és FIÚ a picúrom.
2010. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kisfiu:müanyag zebra,labda,épitokocka,füzetek,szinesek,zsirkréta,kisautok.
2010. dec. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kisfiú.egy gyurma készletet,egy játék magnót,egy farm szettet,könyvet.még egy tűzoltóautót kéne beszerezni,mert oda van értük.a családtól kap még egy nagy dömpert és egy mágneses építőt.
2010. dec. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kislány:hangos mesekönyv,ugráló zebra,duplo,overál,kisvonat,mesekönyv.Szerettem volna,csak már anyagilag nem fért bele:kisasztal székekkel,játék alagút.
2010. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
kislányom 2 éves pont, és kap tőlünk (szülinap+karácsony): egy mágneses horgászszettet,egy mesekönyvet, egy állatos kirakót, egy golyóvezetőt, nagymamától egy pötyi játékot és egy xilofont, a nagynénjétől és nagybátjától nem tudom mit kap.
2010. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lány:játékkonyha,gyurmakészlet,mickey-s puzzle(imádja,van már neki egy),baba,játszósátor,mesekönyv,nagyitól hintalovat kap,a másik nagyitól ill. a többi rokontól nem tudom
2010. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!