Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek két év körüli...

Mit vesztek két év körüli gyermeketeknek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kisfiúnak vagy kislánynak? Hol szerzitek be?
2009. nov. 14. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a kisfiunknak Duplót vettünk, irka-firka táblát és távirányítós autót. Az Auchanban és a Tescoban vettük meg őket.
2009. nov. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az lányom ennyi idősen hintalovat kapott, és kirakókat!Ja és játékkonyhát, ami fölösleges volt, mert azóta sem szereti!Mi webáruházból rendeltünk, és a tescoban vásároltunk!
2009. nov. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam januárban lesz 2 éves és én már megvettem neki a duplót. Állítólag szokták szeretni a babák, bízom benne, hogy az enyém is fogja. Az irka-firka tábla sem rossz ötlet. Valószínűleg olyat is kap. Én Auchanba vettem. Körbenéztem több boltba előtte és itt találtam meg a legjobb árban.
2009. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bár én már régen vásároltam 2 éves gyereknek, (fiam 7 éves, lányom 14 hónapos), de én sátort vettem, meg kis műanyag bevásárlókocsit, meg zetort utánfutóval. A dupló is jó ötlet. Tescoban, Gulliverben, Corában szoktam vásárolni, bár tavaly karácsonykor a Müllerben vettem a fiamnak legot.
2009. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
enyi idösen az alagutat is nagyon szertik kislányom imáta!!!
2009. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Az én lányom másfél éves, de annyira szereti a plüss állatokat, meg minden egyéb állatokat, hogy vennék neki egy noé bárkáját.Igaz nem plüss. De jó drága. Auchanba láttam két félét. Vívódok.


Bevalva öszíntén olyan jó gyerekjárékok vannak manapság, hogy vissza sírom, hogy az én időmbe nem volt. Most meg én játszok a lányoméval. :D

2009. nov. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D:D:D hahahaaa, dettoo, nem bírok a játékok között válogatni :) ezt a Noé bárkáját megnézem én is az auchanban, tetszik az ötlet!
2009. nov. 17. 11:39
 8/14 A kérdező kommentje:
A másik favorit a hintaló, csak attól úgy megijedt valamelyik nap, amikor rá akartam ültetni:( Kirakó, igen, fakirakót veszek, pár száz forint, már utána is néztem és tök jók vannak! Köszi
2009. nov. 17. 11:41
 9/14 A kérdező kommentje:
A duplotól kicsit idegenkedek, leköti az ennyi idős gyereket, céltudatosan játszik vele? Irkafirka tábla is jó ötlet! Köszönöm szépen!
2009. nov. 17. 11:42
 10/14 anonim ***** válasza:
kisfiam 22 hónapos mi duplot veszünk, mert egy éve épít meg rajzol, a rajztábla is jó. meg Thomas mozdonyt, amihez síp van és ha megfújja elindul ill.megáll. a noé bárkáját tavaly karácsonyra kapta, imádja
2009. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!