Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 év körüli kislánynak a...

2 év körüli kislánynak a játékkonyhán kívül milyen szerepjátékot ajánlanátok? Vagy egyéb jó ötlet hosszútávúra, amit szeret a kislányotok és leköti?

Figyelt kérdés
Már az egész rokonság azzal bombáz, hogy karácsonyra mit vegyen a kislányomnak. A konyhában már megegyeztünk, azt nagyon fogja szeretni, mert egyre többet szerepjátékozik (19 hónapos jelenleg). Mi Lego Duplot fogunk venni neki, többfélét is, úgyhogy nem tudom mi lehet még jó hosszú távon. Nálatok mik a kedvencek?

2013. okt. 26. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Babák minden mennyiségben.
2013. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

20 hónapos a lányom, és nagyon szereti ő is a konyhát, de mivel a bölcsiben sok a fiú, nagyon szereti azt a játék szerelőkészletet is, műanyag kalapáccsal, műanyag fogóval és csavarhúzóval, már egész jól tudja a nevüket is. Nem árt ez a mai világban egy lánynak :-)

Esetleg nyárra futóbicikli? Kismotor? Babák? Kirakós? Mesekönyv?

2013. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szerep játék időszakban nagyon szerette az orvos bőröndöt, babokat! Mostanra 3, 5eves de a mai napig játszik velük!
2013. okt. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket, mindenkinek ment a pacsi.

Babák alatt mit értetek konkrétan? Úgy értem már valami barbi-féleség van már ami ennyi idősnek való? Vagy csak "sima" baba? Egy baby-born-ja van meg egy rongybaba szerűség, annyira még nem köti le, mint reméltem...

Az orvosos készlet jó ötlet, szétnézek. A szerelő szett is szuper, már most is egy pálcikával "megszerel" mindent, minden látható csavar-anyába beledugdossa és látványosan szerel, úgyhogy azt biztos tetszene neki :)

2013. okt. 26. 20:59
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Pénztárgép bevásárlókosárral/kocsival? Vagy a babának hordozó, babakocsi, babakád?
2013. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Még egy ötlet, mi az orvosi táskát feltuningoltuk fecskendőkkel, , színes ragtapaszokkal és maszkkal.
2013. okt. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

kèt èves lànyom ezekkel jàtszik legszivesebben :

-jàtèkbabakocsi ,benne baba, van kistàskaja amibe pakolhat a babànak cumisüveget ,elokèt stb. .. pènztàrcàt jàtèktelefont. es mehet uzletbe

-kasszagèp ,benne papirbol pènzt ,amit csinàlhattok eggyut, katonpapirbol ètelek ,amiket megvehet

-jàtek kisàgy babànak.

-takarito szett

-kiskonyha tartozèkok, mikro ,kavefozo, teàskèszlet stb,

-nàlunk az orvososdi most nagyon menö

fodràsz ,bàr szètmegy az egesz fejem mire megfèsul, es csak a fejemre teszi a hajbavalot,mert bele meg nemtudja , de szivesen csinalja ezt is, kishajszaritoval meg is szokja szàritani :)

es rajzolni nagyon szeret

o 2eves es 2honapos

2013. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3vagyok en bábokra gondoltam nem babákra csak gepemen nincs ékezet!
2013. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további ötleteket is, nagyon hasznosak mind!


Bábok vannak már neki, nagyon sok. A babakocsit én is néztem, annak biztos örülne, meg kistáska, mert az enyémeket előszeretettel pakolja tele és sétálgat vele :)


Úgyhogy nagyjából tisztul a kép, köszönöm :)

2013. okt. 26. 23:23
 10/11 anonim ***** válasza:
A leendő kiskonyhát feltuningolhatjátok játék élelmiszerekkel, rengeteg van a tükörtojástól kezdve a fonott kalácson át a fagylaltig, zöldségek, gyümölcsök, stb., már vannak egész élethűek is. Ezekkel boltost/piacosat is lehet játszani, vehettek hozzá mérleget, kiskosarat, pénztárgépet játék pénzzel, stb. Más: Play Doh Fogdoki, ez kreatív is, oktató jellegű is. Óriás gyöngyfűző fából. Bábokat fakanálból is készíthettek. Óriás pötyi (Junior Colorino a neve). Játék hangszerek (xilofon, dob, hegedű, gitár, billentyűsök, stb). Mágneses rajztábla. Játék horgász szett. Játék háztartási eszközök (porszívó, mosógép, turmix gép, kávéfőző, vasaló, mikro, stb).
2013. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!