Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor vettetek először pedálos...

Disi kérdése:

Mikor vettetek először pedálos biciklit? Mennyire tudtátok kihasználni?

Figyelt kérdés
A kislányom nyáron töltötte a kettőt és most meg van őrülve hogy ő biciklit akar. Gondolkozom rajta, hogy kap egyet karácsonyra. Futómotorja van, azt is szereti. A bölcsiben is sokat motorozik, triciklizik (ott csak az van). Mennyi ideig tudná használni? Mikor kellene átváltani nagyobb biciklire? Most 94 cm a kisasszony. Lehet nekünk is könnyebbség lenne, mert közel lakunk a bölcsihez, de reggel így is sok idő mire odaérünk, nézelődik, álmodozik... Arra pedig ha felülne gyorsabban odaérnénk :) szerintem hamar meg is tanulná használni.

2013. okt. 21. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nállunk úgy volt mint az első válaszolónál!Hosszú ideig nem érzett rá a tekerés teknikájára bár ő nagyon sokáig motorozott,futóbiciklizett lehet azért!

3,5 évesen kezdte érdekelni a bicikli!


Viszont barátnőmék kislánya 3,5 évesen pótkerék nélkül biciklizett!


Szerintem nem érdemes ezekből a biciklikből újjat venni!

Használt de jó állapotúkata ki lehet fogni vaterán,teszveszen stb

Nállunk pl Apa a helyi piacon 1000 ft-ért vette nagyon tuti állapotba!

2013. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
elírtam bocsi,barátnőmék kislánya 2,5 évesen pótkerék nélkül biciklizett!!
2013. okt. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ennyien válaszoltatok, nagyon örülök neki. Hát elég vegyesek a tapasztalatok, mint annyi más dolog, ez is gyerek függő. A futómotorjához is kellett idő, az is elég nehéz, de mióta bölcsibe jár eszméletlen tempóban ügyesedik :) Karácsonyra majdnem 2,5 éves lesz, lehet megvesszük neki, aztán ha kitavaszodik már nagyobb lesz, a szülinapja úgyis a nyár derekán van.A Vaterán találtam egyet ami nagyon édes, de valószínűleg jövőre is lesz eladó gyerekbringa :) Majd látjuk mennyit emlegeti, lehet csak átmeneti hóbort.. A hètvégén mind a 2 nap azzal ébresztette az apját gogy irjunk levelet a télapónak hogy hozzon neki biciklit :D
2013. okt. 22. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!