Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot lehet a legjobb...

Milyen játékot lehet a legjobban kihasználni? Ti mit vettetek a bábáknak aminek sok hasznát vettétek?

Figyelt kérdés
5 hónapos kislányom kapott egy kis pénzt keresztelőre és nem tudom mit kellene belőle venni, aminek hosszú távon is hasznát lehetne venni.
2010. febr. 26. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:

ugyan nem játék, de a babzsák puff nálunk abszolute favorit.

félévesen varrtam és most másfél évesen is imádja: gyömöszöli, birkózik vele, ráhasal rajzolni stb...


amúgy meg ilyen idősen nagyon szerette a szobahintát, meg varrtam neki olyan falvédőt, amin tépőzárral lehet ide-odapkaolni a kis elemket: virágot madarat stb... az is nagy kedvenc

2010. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk a műanyag kockáknak van nagy sikere,igaz 1.szülinapjára kapta a kisfiam.

2010. febr. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5hónapos, és a puha mesekönyv a kedvence. Pár napja felültettem egy hintalóra, hát oda volt meg vissza, az nagyon bejött:-)
2010. febr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Tegnap este elővettem a fisher priceos játékát. Egy elefánt ami zenél vannak hozzá kockák, és most, hogy már ül az is nagyon tetszett neki:-) Nagyon élvezte, jókat nevetett:-))
2010. febr. 27. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 28. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nekünk vajmi kevés játékot használ(t). régebben kapta, és most kezdte használni (14 hós) a tologatós fajátékot (botra erősített gurgázható micsoda), meg a játéktelefon. amúgy a könyveket nagyon szereti, és mindeféle pici dolgot dobozokba ki-be pkaolni (gombok, parafadugó, ruhacsipesz), kis dobozokba, hengerekbe, pezsgőtablettás dobozba....ezek még pénzbe se kerülnek. amúgy szerintem vegyetek borostyánnyakláncot a pénzből, az nekünk nagyn bevált fogzásnál ;)
2010. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. évesen ikeás szekrény, műanyag fiókokkal...pakolós minden gyerek.....utána lego....abszolút bejött.....elején csak nézegettük, mostmár minden nap abban járunk....:)
2010. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!