Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves a lányom, tavaly...

5 éves a lányom, tavaly októberben kezdődőtt nála a köhögés. Rengeteg féle gyógyszert próbáltam, de hiába újra visszaesik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
gyerekorvorvos irt fel cseppet amit allergiások szednek /cetirizin/fél évig nem is volt probléma de megint köhög.doki nem akar allergiavizsgálatra küldeni, azt mondja elég a csepp.hova vigyem őt ahol kideritik mitől köhög.éjjel is sokszor köhög, olyankor senki nem alszik mig el nem múlik neki.akinek van tapasztalata segitsen!
2009. nov. 12. 09:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én a hasonló problémás.

Minekünk bőrproblémák (athópiás dermatitis) miatt eleve tejmentes volt a gyerek születésétől gyakorlatilag, így a tünetek kezdetekor is. Most szeptembertől leálltam a tejmentes kajával, mivel tavaly tejmentes kaja mellett is voltak ezek a tünetek, így BIZTOSAN nem attól vannak. Nem változott semmi a tejmentes/tejes kajától. Csak a bőre lett rosszabb, de inkább kenem a bőrét, mint hogy megint külön kaját kelljen ennie az oviban. 1 évig külön evett, ivott...

2009. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

vegatesztes. ha rákeresel az interneten minden infót megtalálsz róla, hogy zajlik, mennyibe kerül stb.


én is azért mentem el vizsgálatra vele, mert nem akartam felesleges diétáztatni. Most még könnyebb mert csak 15 hónapos, remélem mire óvódába megy, javul a helyzet vagy adná az ég hogy kinője.

2009. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a vegatesztesnek ha olvasod!varga endréné nevét találtam, az jó?vagy ti hol voltatok?
2009. nov. 12. 14:13
 14/15 anonim ***** válasza:
igen, nála voltunk mi is!
2009. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2009. nov. 12. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!