Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki Sinecod 50...

Szedett valaki Sinecod 50 mg-os köhögés csillapító gyógyszert a terhessége ideje alatt?

Figyelt kérdés
14h+2n-os vagyok, 3 hete nem múló száraz köhögéssel kínlódok. Már kipróbáltam az összes szóbajöhető homeopátiás gyógyszert (háziorvos javaslatára), lándzsás útifűvet, semmi nem segített. Ma a gégész írta fel ezt a gyógyszert, mondván már elmúltam 12 hetes terhes, így szedhetem. Megállapította, hogy gége-és garatgyulladásom van és valószínű kell valamilyen gyógyszer, hogy ez az állapot javuljon (lévén eddig semmi hatására nem javult), illetve javasolta, hogy használjak Salvus sprét (ezt el is kezdtem, mivel ez teljessen természetes, csak ásványvíz- és anyagok vannak benne). Ti mernétek szedni? Ezért kérdezem, mert nagy dilemába vagyok most. Előre is köszi a válaszokat.
2009. ápr. 14. 17:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!