Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki megtudná mondani hogy...

Valaki megtudná mondani hogy a mikulásnak hova lehet küldeni levelet?

Figyelt kérdés

szoval...

a minap feltette a kérdést nekem az 5éves kisfiam hogy mikor irjuk meg a levelet a mikulásnak?

régen mikor gyerek voltam a testvéreimmel mi is sokat irtunk leveleket...de nem emlékszem a cimre..

vagy esetleg van olyan oldal,cim vagy valami ahova kéréseket lehet küldeni ilyen szempontbol?van olyan ahol ezeket teljesitik is??

kérlek titeket valaki segitsen,.nem szeretném a kisfiam egy ilyen ötletét,vagy álmát összetörni..

egyébként fogalmam sincs honnan szedhette a leveles dolgot..mert én nem meséltem neki ilyet..


2009. nov. 11. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Jajjjj nem kell ehhez nagy fantázia:DFogog magad és kreálsz egy e-mail címet, mondjuk santaclaus@....hu:D

Amúgy találtam neked egy oldalt:))


[link]


De ha nem,akkor csinálok én és szívesen válaszolok is,jó móka,csak súgd meg mit szeretne stb:D


Ada és Abigél:))

2009. nov. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most nézem,ez az oldal milyen kemény XD

Én is írok már neki:D


Ha kérdezi miért angol,mond meg,h mert a miku finn és mivel azt csak 1 nép beszéli ezért világnyelvet kellett választani:D

2009. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagykarácsonyba!

[link]

De van egy finn oldal-most nem találom-ahol az "eredeti" Mikulás található,webkamerán lehet nézni egész nap a sürgés-forgást,e-mailt is lehet írni,válaszol-mi tavaly írtunk neki-,ill némi euro ellenében egy gyönyörű,cirkalmas,kézzel írt levelet küldenek.

2009. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:

[link]

2009. nov. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget...:)ha van valami hasonlo ötletetek akkor irjátok meg!:)
2009. nov. 11. 18:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Nálunk amíg mindkét gyermekem ovis volt, addig az oviban kiraktak a folyosóra egy életnagyságú mikulást és volt mellette egy óriás postaláda. Abba dobhatták a gyerekek a rajzaikat, leveleiket.

Fiam most is oda fogja dobni. A lányom már másodikos, vele tavaly bevittük a postára és ott bedugta a postás néninek az ablakon egy borítékban a levelét és most is így teszünk. Előző nap persze bementem, vagy aznap reggel és szóltam a postásnak, hogy tegye el a levelet :)

Idén pedig úgy tervezem, hogy a csomag mellé az ablakba teszek egy rövid kis levélkét is, amit a "mikulás" ír és abban írok néhány sort a gyerekeknek. A végére pedig nyomok egy mikulásos nyomdát

2009. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia, en Finnorszagban elek, es hat ugye a Telapo ide valosi.. szoval Rovaniemi (Pajankylä) a varos ahol lakik, es itt van a posta cime:

[link]


A lanyunk januarban lesz masfel eves, majusban jon a kisteso es tervezzuk hogy jovore mar elmenjunk "eredetiben" is megnezni :))

2009. nov. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos mi sokkal egyszerűbben oldottuk meg!4éves a lányom, és megírtuk, megrajzoltuk a télapónak a levelet, beraktuk egy borítekba!Arra is télapót rajzoltunk4Elmentünk a postára, és feladtuk!

Előtte megbeszéltem a postás csajokkal hogy jövünk, és majd legközelebb ha megyek visszaadják!

2009. nov. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat..ötletes nagyon ez a postás megoldás..:)

megprobálom én is ezt a megoldást hátha bejön :)

nagyon szépen köszönöm

2009. nov. 13. 08:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!