Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 24 fokos szobában miben...

24 fokos szobában miben alszik 2,5 év körüli gyereketek?

Figyelt kérdés
Takarót használtok vagy hálózsákot? Félek, hogy túlöltöztetem, mert mikor már elaludt és bemegyek megnézni, akkor izzadt a homloka, viszont azt se szeretném, hogy megfázzon, mikor hajnalban lehűl esetleg a levegő. Este is és reggel is 24 fok van a szobájában. Ebben alszik most: rövid ujjú body, vékony hosszú ujjú felső, vékony pizsi nadrág, zokni és hálózsákban, egy vékonyabb takaróval. Abból indulok ki, hogy nekem is jól esik hajnalban a paplan. Szerintetek?
2013. okt. 13. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:

trikó, vékony pizsi


nincs takaró, nincs hálózsák


24 fokban ennyi minden van a gyerekeden, nem csoda, hogy izzad szegény


nem hülye, ha fázik, hidd el, hogy fog szólni

2013. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok,nálunk is ennyi fok van,de ő pólóban,meg pizsinadrágban+zokni.Este be sem takarom,hanem amikor én megyek aludni,akkor szoktam félig vékony takaróval.
2013. okt. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez már lassan gyerekkínzás :D

Szerintem is sok. Nálunk:

22 fok, vékony pizsifelső, hálózsák. ennyi.

2013. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor holnap hosszú ujjú body és hálózsák, se nadrág, se zokni :)
2013. okt. 13. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is 24-25 fok van. Kisfiam igaz 4 éves, de így aludt 2,5 évesen is. Vékony pizsama alsó,felső. Miután elaludt utána takarom be. Mert ha előtte takarom be, akkor leizzad, meg kell várnom míg rendesen elaludjon.
2013. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon túlöltözteted. Nálunk is 24 fok van. Vastag paplan és vékony hosszú ujjú és szárú piszi.
2013. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 20-21 fok van, de kevesebb ruhát adok rá mint te.

Csak két részes pizsi van rajta és egy hálózsák!!

Nincs se zokni, se body. Már hetek óta így alszik és nem fázik meg!

2013. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!