Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor átváltottatok kiságyra...

Amikor átváltottatok kiságyra a rácsos ágyról, nem mászkált ki a gyereketek?

Figyelt kérdés
Az enyém állandóan szökne, ha tehetné, próbál kimászni is, el sem tudom képzelni, hogy tudjuk majd lecserélni normál ágyra a fekhelyét, úgy, hogy benn is maradjon aludni... 21 hónapos most egyébként.

2013. okt. 2. 14:48
1 2
 1/15 Jégtánc ***** válasza:
Kimásztak természetesen,de ugyanannyiszor vissza is vittem őket.Egy idő után leszoktak róla.
2013. okt. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Jégtánc ***** válasza:
*Kimászkáltak
2013. okt. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Amikor átváltottuk, akkor az első-második éjszaka átslattyogott hozzánk, magyarul nem kellett az új ágy, velünk akart aludni. Megbeszéltük vele, hogyha kiszökik, akkor visszatesszük a rácsot, és ha ez sem hatott (volna), akkor kitaláltunk mást. Nekünk ez bevált.
2013. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy hétig átjött az éjszaka közepén, aztán leszokott róla.
2013. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

én is féltem ettől, de képzeld el, hogy nem, nem jött ki 1x sem, pedig még csak olyan 1,5 éves volt mikor vettük! Persze márr csak akkor mentünk aludni mikor már tényleg álmos volt...


de azért amúgy volt pár nap míg megszokta az új ágyat..pedig nagyon örült, együtt vettük, és egész nap le-föl mászkált rajta, du. abban is aludt,és mondta, hogy este ebben alszik, majd jött az este, és csak sírt, és sírt...még jó, hogy a régi ágya ott volt pár napig még, így átmehetett abba, de aztán szépen megszokta, odaültem mellé, mondtam, hogy látod milyen jó, hogy össze is tudunk bújni ha akarunk? :-)

2013. okt. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én főleg a délutáni alvástól tartok, estére már jobban befárad, plusz hálózsákban sztem nem mozogna olyan komfortosan.

De ebéd után, amikor amúgyis megy a harc, hogy már alvásidő, vége a játéknak, tartok tőle, egyszerűen kilógna és szépen elővenné a szobában a játékait, aztán hajrá...

2013. okt. 2. 14:59
 7/15 anonim ***** válasza:
15 hónapos kora óta van kiszedve 2 rács, mert kiesett. Voltak nagy banzájok, óráig tartó visszacipelések. Rács van az ajtaján, a szobából nem tud kijönni. Most már nincs gond, csak akkor jön ki, ha felébredt.
2013. okt. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja igen, pont ez volt, kimászott, fel a kanapéra, nagyon tetszett neki, hogy új játékot talált ki...és hálózsákban profin közlekedik.
2013. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

2 éves lesz, amire jön a kistesó, ezért is aktuális a téma, mert ha nem cseréljük le nagyobbra, akkor még egy rácsoságy kell.

Viszont kissé beleborzongok abba, hogy mondjuk 9 hónapos terhesen is azon vitázzak vele minden nap órákon át, hogy alvás van, és cipeljem vissza 500-szor.

2013. okt. 2. 15:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekünk is kijött,mikor levettük a rácsot,mert hiányoztunk neki.Főleg az apja,mivel nagyon keveset találkoznak.Bemászott közénk,hamar elaludt,én megvártam,és visszapateroltam a saját helyére.

Volt,hogy nem tettem vissza,mert nagy az ágyunk,és elférünk,még ha én néha a szélén vagyok kénytelen kapaszkodni. :) De nem baj,ez van.Nem gondoltam soha,hogy köztünk fog aludni,de nagyon keresi a közelségünket.Igazából nappal nem lehet tutujgatni,mert ő nem hagyja magát,de éjjelre mindig "visszaváltozik" úgymond "kisbabává",és a közelünkben szeretne lenni.

Megértem,aki rá akarja szoktatni a gyerekét,én is így voltam ezzel,míg meg nem tanult önállóan közlekedni,és értésünkre nem adta,hogy hiányzunk neki. :)

Belegondolván,hogy "pár" év múlva szinte csak enni jár majd haza a suliból,és szinte még puszit sem lehet neki adni majd,szerintem ennyi belefér,nem olyan borzasztó az együtt alvás...

:D

2013. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!