Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Amikor átváltottatok kiságyra...

Amikor átváltottatok kiságyra a rácsos ágyról, nem mászkált ki a gyereketek?

Figyelt kérdés
Az enyém állandóan szökne, ha tehetné, próbál kimászni is, el sem tudom képzelni, hogy tudjuk majd lecserélni normál ágyra a fekhelyét, úgy, hogy benn is maradjon aludni... 21 hónapos most egyébként.

2013. okt. 2. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem mert akkortól aludt nyugodtan,őt zavarták a rácsok kb 1,5 éves volt
2013. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2 éves volt a fiam, mikor jött a kistesó, úgyhogy előtte összeszereltük együtt az ágyát, teljesen beleszerelmesedett. Nemhogy nem mászkált ki, de még azt is megvárja a mai napig(10 hónapja alszik a junior ágyban), hogy bemenjünk érte. Gyerekfüggő.
2013. okt. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

2 éves múlt, mire mi is lecseréltük. Egyrészt, mert már kicsi volt neki, másrészt nálunk is érkezik a második gyerkőc.

Együtt keresgéltünk a neten, elmentünk bútoráruházakba, nézegettük a "nagyfiús" ágyakat. Mire választottunk és megvettük, már emlegette, hogy jön az új ágya. Az apjával együtt szerelték össze (ő inkább feltartotta a férjemet :D), együtt ágyaztunk meg. Ő választhatta ki a falvédőt is. Pár napig még ott volt a szobájában a régi rácsos ágy, de zavarta, mert foglalta a helyet és folyton mondogatta, hogy az a Limababa ágya és vigyük át a másik szobába, majd apával szétszerelik.

Egyszer sem mászkált feleslegesen. Délután simán lefektethető, mert addig nem viszem aludni, amíg nem látom rajta a fáradtság jeleit. Éjszaka sem jön ki, még használjuk a bébiőrt, szól, ha gondja van, de az ágyat nem hagyja el.

2013. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Dehogynem,mászkált, éjjel is, délután is, aztán folytatta az alvást ahol érte az álom, néha az előszobából a kőről szedtük össze :S pár hét volt, míg megszokta.

Ekkor én már nem adtam rá hálózsákot, pont emiatt, hogy ne zakózzon el benne. Anyukám átszabta a meglévő hálózsákokat, hogy ki tudja dugni a lábát, jobban tudjon közlekedni benne.

2013. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

20 hós, 2 hete alszik nagy ágyban.

Nappal csak akkor mászkál ki ha nem elég álmos, így néha ez eltart fél óráig is :-/, ha mondom hogy menjen vissza akkor megy, én meg betakarom. Este nem mászkált még ki, hálózsákban alszik, ha reggel felébred elkezd magyarázni.

2013. okt. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!