Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, a ti gyereketek...

Anyukák, a ti gyereketek mennyi ideig sirt?

Figyelt kérdés

Az en fiam ,reggel mikor be ment az ovoneni at vette, akkor meg nem sirt, de mikor meg latta hogy eljottem nagyon sirt. Majd aztan elhalgattot, delbe mikor utanna mentem es meglattot kezdett sirni 1 percig majd mondta, hogy az ovoneni meset mondot. Azt mondja, reggel is megy de sirni fog, mert en ott hagyom. En is sirtam itthon, elotte nem szeretnek, es az ovono azt mondta nem kell bucsuzkodni, o intezi.

Nagyon felek, hogy hetekig fog tartani a siras, mert nagyon sajnalom, majd meg hasad a szivem, es az a 4 ora egy oroke valosag szamomra.


2013. szept. 17. 16:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Figyike, én ugyanezt tavaly végigcsináltam.

Azt ajánlom, hogy próbáld meg magam megkeményíteni kicsit, illetve nem is keményíteni, hanem a gondolkodásodat átvariálni. Az ovi nem egy kínzóhely.

A pozitív oldalát nézd, mert nagyrészt csak az van.:-)) Csak most Ti élitek meg máshogy.

Nagyon sok jó, és érdekes dolgot csinálnak, megtanul a többiekhez viszonyulni, lesznek barátai,verselnek, játszanak, táncolnak, tornáznak, és jól érzik magukat, a kisfiadnak már szüksége van erre a fajta újdonságra.

beszélgessetek erről de előbb magadat győzd meg, hogy ez neki jó, és ezt hidd is el!!!

Majd mondd neki, hogy muszáj mennie, mindenki dolgozik, neki is kell, és az ovi szuper hely. és hidd el, hogy ha rajtad érzi a határozottságot, akkor neki is könnyebb lesz, az a baj, hogy te is kivagy, és ezt érzi rajtad.

Nem szabad.

Én tavaly azt hittem kibőgöm a lelkem az első héten, és láttam, éreztem, hogy ez így nem jó neki. és ahogy elkezdtem átnevelni magam, a gyerek egy csapásra megnyugodott.

nem mondom, hogy nem volt több sírás, de sokkal jobb volt.

2013. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!