Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Valaki kiveszi a közösségből...

Valaki kiveszi a közösségből a gyerekét ha megteheti a "pánik" miatt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a H1N1re. Én nem engedem most bölcsibe, amúgy is betegek vagyunk, én 35 hetes babás, és úgy döntöttünk egy hónapig biztos nem megy, de lehet utána sem.
2009. nov. 9. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Minden évben ki fogod venni ha jön az influenzajárvány? Mert szinte minden évben van... Szerintem nem megoldás.
2009. nov. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bölcsis még nagyon pici, én kivenném, ha tehetném. Szerencsére nálunk itthon van nagyikkal. Persze kérdés, mi lesz itt a járványból. Próbálok nem parázni ezen, de az azért biztos, hogy a normál influenza járványban nem halnak meg ennyien általában. Ha megteheted, minek rizikózz a gyerekkel?
2009. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól teszed,hogy nem viszed.Nem hiszem,hogy jót tenne most neked és a pocaklakónak egy vírus!Ráadásul még van egy pár heted azt használd ki a,hogy csak a nagyobbal lehetsz!
2009. nov. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így,hogy bölcsis és ráadásul te terhes vagy jól teszed,hogy kivetted.Ha már ovis lesz csak ártasz vele mert az immun rendszere közösségben erősödik.
2009. nov. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nem fogom évente kivenni, de nem is leszek minden évben terhes:-) most is azért félek,hogy nehogy nekünk bajunk legyen.

Csak arra voltam kíváncsi más is kivenné/kiveszi-e.

2009. nov. 10. 21:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!