Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt olyan aki pánik rohamot...

Volt olyan aki pánik rohamot kapott szülés közben?

Figyelt kérdés
második babám az első fájt 18 óra volt de nem hiszem emiatt törne rám. nagyon sokszor pánik rohamaim vannak irtak gyógyszert a 12. hétig nem javasol addig vérzés maitt feküdnöm is kell. a lényeg szerdán megyek pszichológushoz aki technikákat fog tanitani a lazuláshoz. e mi van ha ott bepánikolok vagy a 3 nap alatt míg bent vagyunk.10 hets km.
2011. jún. 29. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is pánikbeteg vagyok, és a 16 órás szülés alatt egyszer éreztem úgy, hogy bepánikolok, de a barátnőm sikeresen elterelte a figyelmemet. A bent töltött néhány napban meg a szobatársak és a baba kötött le, meg sikerült megmagyaráznom magamnak, hogy ez a helyzet sokkal fontosabb, nem gyűrhet le semmi, a babámnak szüksége van rám! Igaz a szülés után rámtört a depresszió, de a családom nagyon sokat segített, hamar átvészeltem azt is. Kitartás, nem lesz baj, kösd le magad, van tennivaló bőven gondolom az első babával is, úgyhogy próbálj meg nem magaddal foglalkozni és tereld el a figyelmed! Sok sikert és boldog, gondtalan babavárást!
2011. jún. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
.
2011. jún. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Terhesség alatt nem szabad ilyen gyógyszereket szedni a baba miatt.

Tudom nagyon nehéz kibírni,mert én rám is most úgy rám tört,hogy holnap megyek megánorvoshoz 8000 ft-ért,mert egyszerűen nem akar múlni s egyre több testi tünet jelentkezik.A kórházba biztosan nem lesz semmi gond,szülés közbe meg nem arra fogsz figyelni.Utánna meg leköt a pici,ha megszületett.De egy pszichológus vagy pszicháter biztosan tud ebben segíteni,hogy vészeld át!Melyik gyógyszert szedted idáig?S használt?


4 gyerkőc anyukája

2011. jún. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!