Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit gyakoroltok 2. osztály...

Mennyit gyakoroltok 2. osztályos gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
Házi feladaton kívül szoktatok még gyakorolni és ha igen mennyit?
2009. nov. 6. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Mi szoktunk gyakorolni.

Először egy rövidebb mesét szokott elolvasni hangosan, utána meg,"muszáj" írnia is, mert rettentően csúnyán ír.5 sor kötelező, de szegénykém van, hogy egy teljes mesét leír mire végre normális betűket ír.

Matekozni nem szoktunk mert abban nagyon jó.

2009. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az írás gyakorláshoz csak annyit: anno a fiam is förtelmesen írt, ha leültünk gyakorolni, megemberelte magát, de a suliban ugyanolyan rondán írt. Néhány hét után abbahagytam, mert csak még jobban megútálta az egészet, mint addig. Csak azt akartam mondani, hogy nem biztos, hogy "kínozni" kellene szegény gyereket az írással.
2009. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
En szinte semmit nem gyakoroltam veluk.Kb 4-5 ora szabad jatek kell ebben a korban.Ovassatok Vekerdy T.-tol par cikket az iskolaval lapcsolatban.Szegeny gyerekeknek annyit kell tanulni hogy bekattyannak.
2009. nov. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én másodikban rettentő csúnyán írtam valamikor el se tudtam olvasni a saját írásomat, de most 6.-os vagyok és kialakult az írásom szép (és el tudom olvasni és más is :D) de valószínű, hogy majd harmadik negyedik végén rendezett lesz majd az írása.Tesóm most 3-os szörnyű rondán ír és anya mindig írat vele sokat de annyit ért el vele hogy most utál írni.(Velem ez a gyakorlás dolog azért nem sült el mert ha anya gyakorolni akart velem mindig nyafogtam hogy éhes vagyok szomjas vagyok fáradt vagyok vagy csak egyszerűen azt hazudtam hogy meg kell tanulni egy verset és aztán megtanultam)
2009. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!