Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Broncho-Waxommal kapcsolatos...

Broncho-Waxommal kapcsolatos segítség?

Figyelt kérdés
Kisfiam kb. 10 napja kezdte el szedni a B.Waxomot (30 napig kell szedni, utána 30 nap szünet stb.), de most mértem, hőemelkedése van. Már jó pár napja náthás, folyik az orra köhög, de attól még szedhettük. Szerintetek ha lázas lesz álljak le vele vagy adhatom neki tovább? Köszi a válaszokat
2013. szept. 20. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam szedte.Azt mondta az orvos,hogy ha lázas ne adjam neki.
2013. szept. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most mértem neki, csak hőemelkedése van egyenlőre, remélem nem megy fel a láza, mert akkor holnap nem merem neki reggel beadni. Nektek használt egyébként?
2013. szept. 20. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki annyit mondott, hogy ha enyhe tünetek vannak, pl. nincs láz, csak kicsit folyik az orra, akkor még mehet, ha már lázas, akkor ne adjuk, hanem álljunk le vele és gyógyulás után folytatható.
2013. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

OFF:

30 napig kell szedni??

Mi is ma kezdtük de nekünk 3 hónapon keresztül de csak havi 10 napig kell szedni..és azthiszem a papírján is ezt olvastam!

2013. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy 3 hónapon át kell szedni: 10 napig kapja, 20 nap szünet, és így tovább. Szóval, ha 10 napja kapja, akkor itt az ideje 20 nap szünetet tartani.
2013. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi az eddigieket. Végülis nincs láza, csak taknyos, úgyhogy egyenlőre adom még neki.

Nekünk azt mondta a gyerekorvos és a pulmonológus is, hogy ne úgy szedjük, ahogy a papíron van, hanem 30 napig egyfolytában, utána 30 nap szünet, utána a köv. doboz már a 10 napos verzió lesz.

2013. szept. 21. 07:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok orvos mondja másképpen. Szerintem mindnek igaza van, talán a gyerek immunrendszerének fejlettségéből dönti el, hogy hogyan szedje. Nekünk úgy volt, hogy az első két évben (kis- és középső csoport) ez a 30 nap szedés, 30 nap szünet, utána még egy 30 adagos adag, de már 10-10-10 részekre szedve kellett szedni. Amikor már nagyobb, fejlettebb az immunrendszere (nagycsoport), akkor úgy mondta a doki, hogy elég neki egy doboz 10-10-10 napokra elosztva. Itt tartunk most. Tehát az biztos, hogy többféleképpen mondják, én nem is néztem a betegtájékoztatóban hogy van írva, az volt az alap, amit a doki mondott.
2013. szept. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bár a fő kérdésre nem tudom a választ, de:

elsőnek én is úgy adtam a lányomnak hogy 30 nap, aztán 30 nap szünet, 10 nap, 320 nap szünet. most kezdjük ismét, most 10 nap, 20 nap szünet, 10 nap és 10 nap szünet.


de én is ezt a két módot hallottam, doki dönti el hogy szedje a gyerek

2013. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
bocsánat, 30nap, 30 nap szünet, 10 nap és 30 nap szünet nem 320 :)
2013. szept. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!