Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lándzsás utifű sziruppal...

Lándzsás utifű sziruppal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés
Nincs ráírva kifejezetten,hogy köhögés ellen és rá van írva,hogy 3 év felett adható.Ebből van többféle?Vagy csak nincs kifejezetten kiemelve,hogy köhögésre?Adhatom 32 hónapos lányomnak?
2013. máj. 18. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
szia :-) már minden gyógyszerre rá van írva, hogy 2 éves kor alatt nem adható..ehhez képest kiírják az orvosok. A fiam is szedte egy éves múlt, a gyerekorvosunk írta fel. Másfél évesen is kapta.
2013. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Véletlenül sem riogatni akarlak, de azért leírom, hátha érdekel. Mi is lándzsás útifű szirupot használtunk régebben a gyereknél, de aztán a fül-orr-gégészünk azt mondta, inkább a Sinupret nevű (szintén növényi hatóanyagokból álló) cseppet adjuk, mert a lándzsás útifű nagyon erős allergén… Hozzátszem, a Sinupretben lévő bodzára is allergiás lehet az ember, de a dokinő szerint az útifű brutálabb sokkal.
2013. máj. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jézusom, ezt nekünk miért nem mondták????? sőt, senki, se a gyerekorvos, se a gyógyszerész nem szólt semmit!!! még én is megköszönöm, kedves 2-es!!! 1-es vagyok..
2013. máj. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

(2. vagyok)

Tényleg nem riogatásnak szántam, mert nyilván van egy csomó gyerek, aki nem lesz rá allergiás (ahogy másra sem), és kevesebb az olyan, aki igen.

Szerintem azért ne aggódd túl a dolgot, kérdezd meg a dokidat róla! Mivel annyi ellentétes véleményt lehet hallani mindenről, én annak a híve vagyok, hogy számomra hiteles orvost választok, és neki elhiszek dolgokat.

Pedig lehet, hogy az én gyerekem vígam szedhetné ezt. :)

2013. máj. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!