Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerkőcöm aktil duotól gyógysz...

Gyerkőcöm aktil duotól gyógyszerallergiát kapott, rettenetesen kiütéses, mikor fog elmúlni?

Figyelt kérdés
volt valaki hasonló helyzetben?
2009. nov. 5. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
én nemrég szedtem ilyen gyógyszert. nem volt ilyen allergia cuccom. amúgy szerintem ebben az esetben ne kérdezgess hanem irány az orvos! és ami biztos: ilyen gyógyszert ne vegyen be mert rosszabb is lehet mint pár kiütés!
2009. nov. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jártunk orvosnál,adott rá homeopátiást(olyan volt mintha skarlátos lenne),viszont azt nem mondta hogy mikor fog elmúlni.Lesem hátha javul de eddig nemigen látok rajta változást,már 2 napja kiütéses.A gyógyszert pedig 4 napja hagytuk abba és ennek a gyógyszernek utólag jönnek ki ilyen mellékhatásai.Egyébként nem volt még gondunk egy gyógyszerrel sem.
2009. nov. 5. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A doki nem adott kalciumot? Nekünk, mikor a kislányom az egyik antibiotikumtól lett ilyen pöttyös, rögtön azt adta. Meg kellett vele itatni 1 ampullányit.Másnapra el is múltak a pöttyök.. Azóta is van itthon kalcium injekció, ha esetleg más is kicsapná.
2009. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elnézést azt kihagytam hogy kalciumot is iszunk.Azzal kezdtük,aztán adta a homeopátiást,de még igy is nagyon csúnya szegénykém.:(Reméltem hogy hamar elmúlik(mert hamar is jött)de valahogy nem akar:(
2009. nov. 5. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
:(((
2009. nov. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak allergiás reakciók, nem pont erre, de szerintem ezek ugyanolyan lefojásúak. Szóval nálunk kb.5-7 nap volt mire eltűntek a kiütések, de volt, hogy a második héten is halványan látszott kicsit. Ne aggód, 2nap alatt nem fog elmúlni. Az én fiam a c vitamnira is allergiás.
2009. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia !

Az én kislányom is az aktil-duó tól lett allergiás több mint 1 hét volt mirre rendbe jött a börre és elmúltak a pöttyök, de nekünk napi 2x kelett fenistil cseppet adni és mást nem javasolr az orvos antibiotikum helyett meg kaptunk másikat. Nektek is a vese problémátokra írta a dr.?

Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan privibe.

üdv.17 hós kislány anyukája

2009. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szinten az aktiltol lett kiuteses a kisfiam.Felvittuk az ugyeletre.Kapott injekciot.Meg benn is akartak fogni a korhazba de nem egyeztem bele.Calciumot es fenistilt kellett szedni.4-5 napig volt kiuteses (8 hos volt).
2009. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!jobban vagyunk,bár még mindíg látni a kiütéseket halványan de már nem annyira drasztikus mint volt.
2009. nov. 9. 17:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!