Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen udvari játékkal játszik...

Milyen udvari játékkal játszik gyermeked ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
Mit vegyek neki, hogy ne csak körbe körbe járkáljon és malmozzon, mert ugye homokozni, csúszdázni nem lehet, hinta megintcsak hideg, de mégis mit csináljon egyedül? Velem. Most tök bénának érzem magam, arra gondoltam, veszek neki egy kisházikót, hadd játszon benne, ott leülni úgysem tud, de a müa játék télen tönkremegy odakint...Már nem tudom, mit csináljunk..
2009. nov. 4. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Labda? Lehet gurgatni, dobálni, rugdosni... akár kesztyűben is meg tudja fogni. Az enyémek nagyon szerették még hidegben is.
2009. nov. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A faház jó ötlet, asztalossal csináltass egy keretet, bele padot, a háztatőre kell csak fedél.A sima keret azért jóobb, mert tavasszal , nyáron csinálhattok rá függönyt is.

A műa tényleg tönkremegy, de a hideg ellen amolyan székpárnákat lehet használni. Ha koszos lesz a szivacsra egyszerűen húzol egy kispárnahuzatot.

Mi is labdázunk ha a kisasszonynak van kedve. Egy nagy strandlabdát dobálgatunk.2és fél éves. Kirándulhattok is, falevél gyülytés aztán liszt-víz sűrű keverékével ragaszthatjátok papírra, majd fel a falra. Mi idebent ollóval vágjuk a szórólapokat, szívószálatfűzünk és krumplinyomdázunk temperával.

2009. nov. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem a hinta és a csúszda még OK. Én a hintába szoktam tenni egy kispárnát a feneke alá, és mivel nem mozog ezért 10 perc után nem hagyom hintázni. A csúszda meg lehet hogy hideg de amíg lecsúszik az a pár másodperc, (meg hát a pelus is felfogja a hideget) addig nem lesz baja. Mozog is közben, szóval szerintem okés. A labdázás minden formája jó ötlet, de lehet vele "bújocskázni, fogócskázni" is. Persze mindkettőt a gyerek korának megfelelően.
2009. nov. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2.5 éves, és oltári jókat frizbizünk az udvaron :-) Ebéd előtt szoktunk, ha süt a Nap, és persze annyira nincs vészesen hideg, mert az sem jó, ha bekapkodja a hideg levegőt. Utána jót ebédel s a délutáni alvással sincs gond :-) De a labda is nagyon jó!!!! Vagy biciklizni, motorozni is szoktunk.
2009. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amióta hideg van, én a játszótérre viszem inkább, mert ő is sokszor unja magát a kertben. A játszótéren jól felöltözve jó játék még a hinta, mászóka, csúszda, mi ilyenkor is használjuk. (Igaz, nem sok szülő van ilyen időben kint a gyerekével :-)) Szóval én overallt, vagy vastag nadrágot+harisnyát adok rá, és így nem fázik meg 1,5-2 órán át sem.

Ha mégis itthon maradunk a kertben, akkor lombot seprünk, segít a lapáttal, seprűvel, kaparászik a gereblyével. Kismotorozni is lehet, bár az én kisfiam ezt nem szereti, fél perc alatt megunja. Viszont a dömpert tologatni, húzni szereti, szállít benne ezt-azt.

2009. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!