Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 eves lanyod teged is kihoz...

3 eves lanyod teged is kihoz a sodrodbol nap mint nap, azzal, hogy nem fogad szot, huncutkodik, csinalja amire azt mondod nem szabad?

Figyelt kérdés
2009. nov. 3. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
45%

:D Naná. Muszáj ezt csinálniuk. :) Az enyém nemrég kezdett oviba járni, és most a legújabb, hogy nyújtogatja a nyelvét. Az előbb is, fürdés után beletekertem a törölközőbe, és mondtam neki, hogy menjen be a szobába. Becsukódott mögötte az ajtó, de még így is hallottam, hogy nyújtogatja a nyelvét...

De mondhatni általános, hogy ha mondok neki valamit, akkor az ellenkezőjét akarja csinálni. Kb. a 3. után begurulok, bevörösödik a fejem, és akkor tudja, hogy nincs tovább kecmec...

2009. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nekem is elmegy a turelmem es akkor emelem a hangom es a buvos szo, hogy MOST csinald hat, de nem elvezem. aztan mint egy tukor ugy latom vissza tole, hogy en milyen vagyok mergesen o is ugyanugy emeli a hangjat ha nem ugy tortennek a dolgok ahogy o szeretne. ilyenkor mindig atgondolom a dolgot probalok nyugodtan mindent megoldani,,,nem sok sikerrel:)de jo igy kimondani, ill leirni mert egybol megnyugszom es uj erot gyujtok a holnapi huncutkodasokhoz. koszi a hozzaszolast
2009. nov. 3. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Nap mint nap mint nap... :-)))
2009. nov. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen az én kisfiam is szokott huncutkodni, szerintem minden gyerek. A határainkat próbálják ki. Én is felszoktam elemlni a hangom, hogy Most elég legyen. Vagy kapott már a kis kezére is , de erről már leszoktam.
2009. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a 3romig számolokra általában megcsinálja amit kérek. a hisztis-hüppögős könnynélküli- földhözverős részkor viszem a csap alá és megmosom az arcát..inkább ő moss és attól megnyugszig. Tegnap a babáit is megfürdettük mert ők is mérgesek voltak mondta Ő :)
2009. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nalunk meg foldhozvero hisztiforma meg szerencsere nem volt, a nagy keserves siras az o stilusa:)
2009. nov. 5. 19:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!