Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lorelli X-drive autósülés...

Lorelli X-drive autósülés pontos szélessége?

Figyelt kérdés

«

Lorelli X-drive+ autós gyerekülés 9-36 kg 2013 Violet movie star

»

Ilyen ülést vennénk a lányunknak, de nem tudjuk, hogy befér-e a másik kettő mellé. Ha valakinek van, megtenné, hogy leméri a legszélesebb részét? A neten sajnos nem talalom...


Köszönöm előre is.



2013. aug. 18. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom, senki nem válaszol. Kerestem honlapot, de nem találtam. Hívj fel egy üzletet, mondd el miért kell a méret. Ha normálisak, akkor lemérik Neked.
2013. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm aranyos vagy, hogy utána néztél.


sajnos 2 üzletnek is írtam, de nem válaszoltak még. (igaz a hosszú hétvégén írtam, amikor telefonon nem tudtam volna őket elérni). Valószínű az lesz, hogy el kell mennem az üzletbe a kocsival meg az ülésekkel és bele kell próbálni.

2013. aug. 21. 16:28
 3/3 Fekete-Marczali Anna válasza:

Szia,

Vettetek végül ilyen ülést?

Ugyanaz a kérdésem, mint neked volt 2 éve: befér e másik kettő mellé?

Én Lorelli junior 9-36 kg ost nézegeteh, de gondolom lényegében hasonló lehet.


Köszi ha tudsz segíteni.

Üdv M Anna

2015. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!