Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyerekülés, ami nem melegít -...

Gyerekülés, ami nem melegít - milyen típust használtok?

Figyelt kérdés

A jelenlegi ülésünkben télen-nyáron izzad a gyerek, lecserélném egy nem túl drágára, 15-36 kg-s kategóriában. A következő márkákat néztem ki:


- Graco Junior Maxi Plus

- Concord Lift

- Nania Befix


Ha van tapasztalatod bármelyikkel, légyszi oszd meg velem!


Te inkább vennél olcsóbb újat, vagy inkább magasabb kategóriájú használtat?



2013. aug. 15. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

én ezt a kettőt néztem a fiamnak,amikor ülést váltottunk

az eladó szerint ez a maxi cosi teljesen pamut anyagból van,így nem izzad bele annyira a gyerek

végül a másodikat vettük meg,azt biztonságosabbnak láttam,de a pamut huzatot sajnálom az elsőről,mert a cybex elég műszálas,izzad benne,bár annyira nem vészes

2013. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Picickét drágák de köszi azért. A pamut huzat jó ötlet, de az is fontos lenne, hogy szellős legyen, ne legyen túl kagylóforma, inkább lapos.
2013. aug. 15. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:

én laposat biztos nem vennék,inkább legyen melege,mint ne legyen védve oldalról.nem olcsók az biztos,de ezek addig jók,amíg ülésben kell utazni,ami nálunk még nyolc évet jelent.lehet,hogy egy 20 ezres nem fogja kibírni,és megint venni kell,ez meg simán bírja.de persze mindenkinek a pénztárcája mondja meg,hogy milyet vegyen.mi sem vagyunk gazdagok,a férjemnek nem is tetszett,hogy drága ülést veszek,de azt mondtam neki,hogy a biztonságából nem engedek.

az előző ülése egyébként egy használt maxi cosi priori volt,de az csak három évre kellett 1-4 éves koráig,így abból mertem használtat venni

2013. aug. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olan, ami öblös, most is van, pont ezért akarom lecserélni. Ha oldalról bezúzódik a kocsi, az öblös ülés sem véd meg sajnos.


Hogy érted, hogy nem bírja ki az olcsó ülés a 8 évet? Tönkremegy a huzata? Mert én úgy tudom, az a különbség az olcsó és a drága ülés között, hogy az olcsó újrafelhasznált műanyagból készült... Szóval a szövete annak is lehet jó, sőt, a drágának is lehet vacak kárpitja. Bababoltban ezt mondták.

2013. aug. 15. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!