Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Volt valaki 3 év körüli...

Volt valaki 3 év körüli gyerekkel a bp-i Vidámparkba? Élvezte a kicsi? Melyik játékokat szerette?

Figyelt kérdés
2013. aug. 13. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

vidd játszótérre az a biztos.

a vidámpark még túl korai.

2013. aug. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Nem szunt meg a vidampark meg?

De szerintem is korai... Nallunk az allatkert a nyero

2013. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2,5 évesen vittük,NAGYON ÉLVEZTE!

Persze van amire nem ülhet fel de van sok amire igen és van mini vidámpark része is!

Szinte egész nap bent voltunk és hatalmas élmény volt!

Én úgy tudom szeptemberben zár be a vidámpak úgyhogy én még addig elvinném a 3 évest!

2013. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3,5 évessel voltam nagyon tetszett neki, bár találkoztunk egy pajtásával (véletlenül ) így amire csak gyerekek ülhettek, szívesebben beültek 2-en, mint egyedül a fiam.

10-15-ig voltunk egy ebéddel, de már láttam rajta, hogy fáradt. Szóval még mehettünk volna pár kört mindenen (ha nem szombaton vagyunk és nem kell sorokat állni), de már fáradt volt. Ettől függetlenül szerintem kihasználtuk azt a 8500 ft belépőt.

A fiam kedvence a tűzoltóautó volt, amiből locsolni lehetett, de a régi szellemvasútra (tréfás dzsungel vagy mi a mostani neve) is beültünk, nem félt, pedig 5 éves kor alatt nem ajánlott... egyébként semmi extra nem volt benne. A "kilökőst", ami ovális alakban megy körbe egymás után fotelelk (nem tudom mi a pontos neve, de jó régi, én imádtam kicsinek) 3-szor végig kellett néznünk, hogy nem hangos, de végül imádta.

A mesecsónak, a barlangvasút (jános vitézes) mind super volt, a dodgem is, sőt van gyerek dodgem is, vízen is... a kukac pont nem ment, pedig az is jó lett volna, és ami a szívfájdalmam, hogy a körhinta sem működött....

De szerintem érdemes elmenni, főleg, ha egy kispajtásával el tudtok. A fiam még megy apával is kettesben, ha még szeptemberben nyitva lesz.

2013. aug. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek :-).


Szeptember 30.-ig nyitva van, azért is szeretnénk még kimenni.


Kedves utolsó! Mikor voltatok, hogy nem üzemelt a körhinta? Nagyon sajnálnám, mert annyira szép :-(.

2013. aug. 13. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 2 hónap múlva lesz 3,5 éves és mi is el szeretnénk még menni vele a vidámparkba. Megnéztem a honlapjukat, elvileg elég sok olyan játék van, amire felülhet. Én is kíváncsi vagyok, hogy mennyire fog neki tetszeni.
2013. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!