Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsi vagy nem bölcsi?

Bölcsi vagy nem bölcsi?

Figyelt kérdés

14 hónapos ikerfiaim vannak, egyedül nevelem őket (férjemet leszámítva). Úgy érzem szükségem van rá, hogy kicsitmással is foglakozzam, mert megőrülök itthon! félreértés ne essék imádom őket de nincs egy perc nyugtom sem, szükségem van már más tevékenységre is.

véleményeket várok, hogy irassam e be őket vagy sem.


2009. okt. 27. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy gondolod, hogy boldogabb, kiegyensúlyozottabb lennél attól, akkor irasd! Meg tudlak amúgy érteni, pedig nekem "csak" egy kisördögöm van :-) Boldog mama=boldog bab(ák)a
2009. okt. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a lányom jár bölcsibe..Fél 8-kor elviszem 1-kor hozom.Meg bírnánk oldani hogy otthon legyek,de a férjem szerint így jobban be illeszkedik és otthon is tudom csinálni a dolgomat.Amúgy én GYES-en vagyok.Mivel a férjem jól keres,így nem dolgozom.ja amúgy ő 15 hónapos.
2009. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan e okból és még sok más okból is (de az most mellékes) én is beirattam a lányomat a bölcsibe. Azóta én kipihentebb vagyok agyilag fizikailag egyaránt és ha hazajön foglalkozom vele 100%-os figyelemmel. Jobb így nekem is meg a gyereknek is.
2009. okt. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Anyuka(17: 32)!


Bocsáss meg a véleményemért: Szerintem ez nem túl fair a dolgozó anyukákkal szemben. Sokan több mint egy évet várnak a bölcsi helyre. Muszáj visszamenniük dolgozni, mert kevés az apuka fizetése a GYED-del együtt is (sőt a GYES-sel meg kiváltképp!).Csak azért maradsz otthon, hogy jobban érezd magad?! 15 hónapos gyereknek még nagy szüksége van az anyára és rengeteg lehetőség van otthoni, játszótéri vagy egyéb kisközösségi játékra, fejlesztésre. Csak türelem kell hozzá! Nem másnak szülünk gyereket!


Elnézést mégegyszer!

Minden jót és boldog babázást kívánok Mindenkinek!

2011. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Bocsi, de ezt én sem értem, hogy hogyhogy otthon tudsz maradni, ha bölcsibe jár a babád? Mármint azt értem, h gyesen vagy, és a férjed jól keres, de úgy tudom, h papír kell ahhoz, h dolgozol. Bár lehet, h magán bölcsiról van szó.Na én már semmit se értek mostanában... (Egy anyuka akinek szeptemberben kezdi a kisfia a bölcsit munka mellett...:)
2011. márc. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!