Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi baja van? 3 éves és tönkret...

Mi baja van? 3 éves és tönkreteszi a családot.

Figyelt kérdés
Semmi nem használ: a szép szó, felemelem a hangom, fenékre csapás is volt sőt vízlocsololás arcra...Minden nap nyafogva kel ha szólunk hozzá meg se hallja. Mindenkit csapkod mindenre azt mondja nem folyton ellenkezik. Mindent eldob amit megun ha kint vagyunk akkor be akar menni és fordítva. Tiszta ideg tőle mindenki a nagy családunkban mert egész nap ellenségeskedik. Ötlet?
2013. aug. 8. 16:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Játszmázik. Tetszik neki a viselkedése által kváltott hajcihő. Érdemes lenne máshogy reagálni, nem idegeskedni, hanem beszélgetni vele, "kifogni a szelet a vitorlájából".
2013. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
6 válaszoló van gyereked? Én is foglalkozom a 3 ves lányommal, ennyire nem "elvetemült", de néha a birka türelmű párom is felemeli a hangját, mert mikor este10 órakkor jn rá a vergődés a semmiért az már neki is sok.
2013. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ha olyan okos lennél amilyennek hiszed 6-os akkor tzdnád hogy az én lepontozásommal nem 26% lenne az értékelésed. Ha elolvasod a normális kommenteket láthatod hogy kilógsz a sorból ( gondolom máshol is ezzel a stílussal...) Többieknek köszi a reagálást.
2013. aug. 9. 09:39
 14/17 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy múködik, hogyha nem fogad szót, akkor 2-3 perc a szobájába, utána bemmenni érte, elmondani neki, hogy miért volt bent, puszi, mondani, hogy szereted, és tiszta lap. Ha 1 perc múlva újra rosszat csinl, ugyanez.

Amúgy akkor semmi nem használ, ha bepörög, mert mondjuk fáradt, vagy vendégnek produkálja magát.

2013. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó és bent marad a szobában? Szoktam nézni a Szuperdadát ott is hasonló a módszer de a gyerekem nem marad ülve 1 percet se.
2013. aug. 9. 12:32
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja, hát van amikor kulcsra zárom, de 2-3 perc alatt nem lesz ettől lelki sérült.
2013. aug. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

12-es: 6-os vagyok. persze hogy van gyerekem, igaz csak egy, 4 éves, az azért ciki lenne hogy gyerek nélkül "osztom itt az észt" :)

én azt vettem észre, hogy akkor hisztisebb, unatkozik, nyűglődik, rosszalkodik ha nincsen lefoglalva (az enyém pl nem játszik el magában sajnos) ha nincsen kifárasztva (nagyon sokat kell mozogni, futkosni) ha a TV előtt ül, illetve ha állandóan tiltásba, akadályba ütközik, ezért én csak a veszélyes dolgokat tiltom

2013. aug. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!