Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mire vélem ezt a kijelentést,...

Baranka kérdése:

Mire vélem ezt a kijelentést, mondatot?

Figyelt kérdés
Szomszédommal beszélgettünk a gyerekeinkről. Tudni kell, hogy a lányaink becsúszott gyerekek lettek, nem terveztük őket. Szomszéd asszonyom kijelentette még korábban nem akart egy gyereket nem hogy kettőt (nekik is kettő van). Náluk is az első csak úgy becsúszott. A másodikat már tervezték.Na akkor ez most, hogy lehet? (Remélem érthető voltam :-) )
2013. aug. 5. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:

És ezt mi x tíz,száz vagy akár ezer kilométerről honnan tudjuk,meny át és kérdezd meg!Vagy ha legközelebb beszéltek hoz fel a témát!

Amúgy nem mind1 neked,hogy lett neki?

Nem tudom miért kell mindig a más dolgával törődni!

2013. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gondolnék, hogy nem akart gyereket, csak becsúszott, és aztán jött rá, hogy milyen boldogság anyának lenni, ezért a másodikat már tervezték. Csak azért gondolom, mert én is így voltam vele (bár nálunk nem becsúszott csak nehezen jött, én meg úgy voltam vele, ha lesz lesz, ha nem, akkor nem, nem is jártam utána, hogy miért nem sikerül), és mi is tervezzük a másodikat.

Legalábbis én erre gondolnék ebből a kijelentésből.

2013. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl úgy,mint nálunk fiunkat nem terveztük,legalábbis nem ilyen korán,becsúszott,de a második már tervben van kb 1-2 év múlva,tehát ha védekezés mellett nem leszek terhes akkor tervezett gyerek lesz.
2013. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Becsúszott az első gyerek és rájött, hogy ez jó dolog és akart még egyet, így az tervezett lett.


Én egyet sem akartam, aztán három lett belőle, végül is mindhárom tervezett, mert meggondoltam magamat :)

2013. aug. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!