Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet dupla harisnyát adni...

Lehet dupla harisnyát adni egy 3 éves gyermekre?

Figyelt kérdés
azt vettem észre, hogy ha kimegyünk a játszótérre sokszor hideg a keze és többször úgy veszem észre hogy fázik egy harisnyában
2009. okt. 22. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de TÉLEN MIT ADSZ majd rá???? Szerintem túlzás ilyen időben, főleg, ha mozog is...
2009. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze tudom, de nem az a kifejezetten téli harisnya, hanem egy kicsit vékonyabb pamut, úgy 40den körüli, nekünk ilyen van itthon
2009. okt. 22. 10:45
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is felesleges rá két harisnya, így nem áll át a szervezete a hidegebb időre. A keze valószínű azért hideg, mert minden játékot megfog, és azok nem melegek. Az, hogy a keze hideg egyáltalán nem azt jelenti, hogy fázik. Télen mennyit adsz rá ötöt?
2009. okt. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tarkóját nézd mindig, ha az hideg, fázik. Ha meleg, nem fázik, még ha a keze hideg, akkor sem. Üdv.
2009. okt. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a tarkóját is szoktam nézni, ott is sokszor hideg
2009. okt. 22. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Harisnyára mit adsz? Nadrágot vagy szoknyát? Mert harisnyában és nadrágban nem hinném, hogy fázna. Én nem adnék rá többet, de ha hidegebb lesz akkor is inkább vastagabb harisnyát vagy bélelt nadrágot adj rá mint 2 harisnyát. Szerintem az nagyon kényelmetlen lehet. Vagy nem lehet hogy felülről nincs eléggé melegen öltözve és azért fázik?
2009. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, felétek mostanában hány fok van, de itt volt a múlt héten téi időjárás (kb. 5 fok). Én akkor overált adtam a lányomra. Mert hiába van október, ha a hőmérséklet nem eszerint alakul. És szerintem igenis lehet, hogy fázott, mert nagyon hirtelen jött a hideg, a szervezetnek nem megy az átállás egyik napról a másikra.
2009. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!