Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Medíg adtok 1 éves gyermekre...

Medíg adtok 1 éves gyermekre bennt is harisnyát?

Figyelt kérdés
Fiam 12 hónapos.Már ja´r,de néha még a földön mászik,meg persze ül.....
2011. ápr. 1. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Bentr csak szoknyához adtam harisnyát. Ha ül, a pelenka szigetel, tehát fölösleges nadrág alá a harisnya. Ha meg másik, a térdéről nem fog felfázni. Nálunk parketta és járóéap van az egész házban (családi), nincs is túlfűtve (nappal max. 21 folk van), de még egyik gyerekem se fázott fel soha...
2011. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bent a nadrág alá gondoltad? Én sosem adtam, csak melegítő meg zokni volt rajta, bár mi panelban lakunk. De most is ez van rajta. A hőmérséklet még nem változott. Majd ha kikapcsolják a fűtést hidegebb lesz, de akkor sem adok alá harisnyát.
2011. ápr. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nem adtam bentre harisnyát is,csak nadrágot.Pedig nálunk is van olyan rész,ahol nincs szőnyeg,csak taposó.

2011. ápr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 kisnita ***** válasza:
Én adok rá napközben és van, hogy éjjel is abban alszik meg egy bodyban. Napközben is egy póló vagy egy h. ujjú body van rajta meg harisnya. Könnyebb így nekem mert gyakran megyünk ki és akkor csak rá adok egy nadrágot és mehetünk is.
2011. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sajna a zoknit sandált leszedi a lábáról.
2011. ápr. 1. 12:42
 6/9 anonim ***** válasza:
A két évesemre ma például adtam, mert elég hűvös lett most nálunk reggelre, a zoknit, cipőt folyton leveszi.
2011. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Harisnya és nadrág véleményem szerint fölösleges. Vagy ez, vagy az. Ha a szandált nem viseli el, akkor adj a harisnyára még egy zoknit, biztos ami biztos.
2011. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most harisnyában van,és cipöben.....
2011. ápr. 1. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
26 hónapos és vagy harisnyában van itthon, vagy zokniban és nadrágban.
2011. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!