Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek? Féltékeny lehet?

Mit tegyek? Féltékeny lehet?

Figyelt kérdés
A nagyobbik lányom 4 éves lesz szeptemberben a kicsi 1 éves lesz augusztusban.A nagy lányom olyan hisztiket rendez hogy nem tudom már mit tegyek.Ok nélkül el kezd hisztizni,ordít velem,vissza beszél csúnyán.A büntetés sem segít,hiába próbálkozom akármivel.Külön programokat is csinálunk együtt,foglalkozok vele is sokat.A kétségbeesés határán vagyok,sírni tudnék néha.Az átölelést is próbáltam ilyenkor,de az az érzésem,hogy olyankor inkább megjutalmazom mint hogy elérjek vele vmit.
2013. júl. 19. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
És ilyenkor mit mond, hogy miért mérges, miért haragszik rád?
2013. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert nem az történik amit ő akar,van amikor ok nélkül.Olyanokat is szokott mondani,hogy elvarázsol mert nem akar látni.
2013. júl. 19. 09:44
 3/3 anonim válasza:
Nehogy már 4 évesen mindig az legyen amit ő akar:) Próbáld megnevelni. De ha semmi szigor nem hat ülj le vele beszélni és szedd ki belőle részletesen mi nem tetszik neki és ha esetleg az a baja, hogy a kicsivel többet foglalkozol akkor mondd meg neki, hogy amikor kicsi volt vele is ennyit törődtél és most is törődsz vele csak most be kell osztania, hogy van egy kistestvére.
2013. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!