Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves kisfiam minden nap...

5 éves kisfiam minden nap kikéri magának h ő fiú lenne. Mennyire vegyem ezt most komolyan? Vagy csak féltékeny a hugára?

Figyelt kérdés

ezt hallgatjuk egy ideje: nunim van nem kukim. én egy nunis fiú vagyok. hercegnő vagyok. nekem is van baba a hasamban-vagy lesz. nem akarok kukit. én is akarok fülbevalót-nyakláncot,szoknyát hosszú hajat stb-,csak lányokkal akar barátkozni. nagyon anyás.


szóval lehet h ez csak anya és hugica féltékenység,vagy ő tényleg úgy érzi h lány fiú testben?


én ha igy érzi szeretném megérteni és segiteni,vagyis nem vagyok ellene,szeretnék jól hozzáállni,és támogatni őt,de h tudom meg h most mi van a háttérben ?


2013. febr. 15. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom ilyenkor rászoltok, hogy nem te fiu vagy. Ezzel már el is értéket hogy pont az ellenkezöjét akarja.

hagyjátok rá, ne szoljatok rá semmit.


ányom minden nap azt mondja anya én fiú.

2013. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez érdeke,kiskoromban kb 5-6 évesen sok mindenről meg voltam győződve,pl Apa hasában voltam,Apa szoptatott,és mivel volt egy fél fülbevalója kivettem az egyiket,mindenkinek előadtam,hogy fiú vagyok,nem volt hosszú hajam simán elhitték,szerintem nálam közrejátszott,hogy apukám é anyukám elváltak mikor 3 éves voltam én meg mai napig rajongom az apukámért,pedig már 23 éves vagyok,hozzá is költöztem 18 évesen.Visszatérve én is mondtam sokszor anyának,hogy fiú akarok lenni,öcsémet meg szoknyába öltöztettem.Teljesen egészséges felnőttek lettünk,mind a ketten heteroszexuálisok,öcsém bolondul a nőkért,nekem meg van egy férjem és egy kisfiam.Annyi,hogy a fiúkkal mindig is megtaláltam a hangot,sok fiú barátom van,kicsit fiúsabb voltam mindig csinos,de nem az a miniszoknyás,mellkirakós csaj.
2013. febr. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!