Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan gondolta, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan gondolta, vagy csak féltékeny a fiúm?

Figyelt kérdés
A pasim a nyárra elutazott munka miatt. Ma azt írta sms-ben hogy "szeretlek", még soha nem mondta nekem. Szerintetek csak azért írta mert hiányzok neki és fél h esetleg félrelépnék míg nincs itt, így akarna megtartani, vagy komolyan gondolhatja? 4 hónapja vagyunk együtt. 21/L
2010. júl. 13. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:

"Szerintetek csak azért írta mert hiányzok neki és fél h esetleg félrelépnék míg nincs itt, így akarna megtartani, vagy komolyan gondolhatja?"


Logika? Elhagytad? Ha meg akar tartani akkor is szeret valamennyire. Ha komolyan gondolja akkor is szeret xD. Ne gondolkozz már ilyen hülyeségeken :D

2010. júl. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet túlkombinálom, csak kíváncsi vagyok ki mikor mondja ki ezt a szót, és hogy ne csak úgy dobálózzon vele az ember.
2010. júl. 13. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Figyelj a pasik nem túlzottan sokszor mondják ki. Meg amúgy se azért találták ki ezt a szót h csakúgy dobálják. Szerintem őse csakúgy dobálja :D Ne aggódj, nyugi, Szeret kész. Ő is megírta. Ne parázz mindenen :D
2010. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom is elutazott egy hónapra. És ő is most írta először hogy szeret. Szerintem tuti komolyan gondolja :D
2010. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiúk ezt két okból mondják: 1. Komolyan gondolja (Lehet azért az sms-t választotta mert szóban még félne kimondani) 2. Le akar fektetni (De mivel 4 hónapja együtt vagytok gondolom ez már megtörtént, és ezt a "módszert" pár nap után próbálják be, és ha nincs szex akkor ejt. Tehát ezt kizárhatjuk:)

Így logikusan csak egy lehetőség maradt:)De hogy mennyire mondja őszintén a fiú az nyilván akkor derül ki ha élőben mondja. A szemére koncentrálj, abból megtudod komolyan gondolja e.:)

2010. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!