Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyermeki sztoritok van?

Gyermeki sztoritok van?

Figyelt kérdés

Ovis korú gyerekekről, fantáziaszülte vagy félreértésből fakadó sztoritok van?

Elmesélnétek?

(egy másik kérdés ihlette)



2013. júl. 11. 20:27
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

A húgom azt mesélte az oviban, hogy én az apánkkal csókolózom, meg együtt alszunk.

Az ok: Nagyon apás vagyok. Sajnos úgy jött ki, hogy 14 éves koromban egyszer majd 3 hónapig nem találkoztunk. Nagyon megöleltem, sokszor megpusziltam.

Este tévéztünk, úgy hogy apám elnyúlt a kanapén, én meg a földre ültem és nekivetettem a hátamat. Elaludtunk és ez volt az "együttalvás". A túlbuzgó óvónő kishijján ránkhívta a gyerekvédelmiseket.

(ez volt a válaszom a másik kérdésre)

2013. júl. 11. 20:29
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Az öcsém annak idején olyan 4-5 éves korában látta az egyik rokonunk babáját, ahogyan aludt a babakocsiban. Keresztanyukám mondta a kislányra, hogy "Nézd a fruskát, hogy döglik!". Másnap kérdezte az öcsémtől a kisbaba nagymamája, hogy hogy tetszett a kislány, erre az öcsém: "Meg volt dögölve." :D Azóta is emlegeti a fél rokonság a sztorit.:)
2013. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Huh ilyenekre van pár sztorim :)

Régen húgom az oviban bekakált. Pedig már nem voltak ilyen gondok. De akkor mégis becsusszant az óvónéninek lazán rávágta h ááá nem baj otthon is beszoktam mindig. Anyum el se kezdett inkább magyarázkodni mert hiába. :D


Idén megszületett a lányunk elvittük rokonékhoz vagyis látogatóba mentünk. A kisfia másnap oviban elmesélte h kisbaba van náluk. Kérdezték tőle és milyen? Erre az volt a válasza h nincs fütyköse csak zacskója és a zacskójából pisil és a homloka kör alakú de amúgy téglalap a feje. :D :D :D :D


Akkor ugyanez a kis srác levetkőzött csupira az oviban és azzal fenyegette meg az óvónénit szó szerint: " Kimegyek az útra meztelen!!" :D


Másik ismerősnek meg a kisfia is csúcs volt. Nálunk volt és a lépcsőn leült h akkor leveszi a cipőjét úgy jön be a házba amikor leült odanyúltam h lehúzom a sapiját. Erre behúzta a nyakát mint aki azt hitte bántani akarják. :D Viccből megkérdeztem tőle h mitől fél azt hiszi bántom és h mi van anya otthon üt-vág ??? Erre elindult a fantáziája és elkezdte ecsetelni h anya üti vágja. Kérdeztem h miért? Azt felelte mert rosszcsont vagyok és ott üt ahol ér. :D MOndtam h én azt nem hiszem. :D Így eljátszotta h addig üti a hasát mint nem okádik mint a kutya. :D Látszott rajta h csak kényeskedik. Amikor elmeséltem az anyjának totál elképedt. :D Aztán elmagyarázta a fiának h ne beszéljen ilyeneket mert elviszik majd miatta a börtönbe. A gyerek rávágta rögtön: " anya tudod h csak viccelek de olyan jó volt becsapni őket" :D és hozzáteszem 5 éves a gyerek. :D


Tudnak olyanokat mondani h ha az ember nem ismerné őket totál elhinné amiket beszélnek.

2013. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%

Szokásunk volt régen,hogy szombaton korán felkeltünk és kimentünk szétnézni a piacra. Ugye rengeteg ember... Kisöcsém akkor még volt vagy 2-3 éves,már szaladgált. Meglátott egy nőt,hátulról nekiszaladt,jól rácsapott a fenekére,majd elrohant. Mire a nő hátranézett,már csak apukámat látta maga mögött,aki ugye ment öcsi után,nehogy eltűnjön a tömegben... Apunál azt a rémült fejet:D


Másik sztori:

Pár évre rá egyik reggel öcsém szalad le a lépcsőn,beront apuék szobájába,nagy lendülettel mondaná,hogy "kell kakilni",de valamiért bedadogott és csak azt hápogta,hogy "keki..keke",aztán felmérgelte magát és rájuk ordibált,hogy: "BESZ@ROK!!!" :DDD


Lehet így leírva nem annyira nagy poénok,de mi akkor szakadtunk ezeken:)

2013. júl. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%

Ja,meg egyszer ültünk buszon öcsivel,vittem át mamához. Nyár volt,pántos felső volt rajtam,alatta nem volt melltartó,mert nem látszik át,hát minek melegítsen még az is... Egyszercsak minden átmenet nélkül azt veszem észre,hogy szinte letépi a felsőmet egy "jé,cici!" kiáltással. Nem röhögtek körbe végülis. Köszi,öcsi:DDD

22L(előző válaszadó)

2013. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

A lányom még kisiskolás volt ekkor. Ország-várost játszottunk ő,én a férjem,meg a fiam.

A növényhez beírta,és amikor kellett ,hangosan felolvasta:FITYMAVIRÁG:))

Nem tudom, mit akart írni,vagy hol olvasta,hallotta ezt a szót.:)

Amikor látta, mindannyian röhögünk,összegyűrte,és kidobta a papírját.(de én kimentettem a szemétből,és elraktam emlékbe)


Már 20 éves azóta a lányom...

2013. júl. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

télen a 2.5éveslányommalkimentünkhavat kotorni akkor voltam 33 hetes terhes a tesojával

adtam rá overált sapát sálat kabátot

pár perc elteltével a lányo elkezdte mondani fázika lába

ránéztem hát a vérhült meg bennem egy valamit nem adtam rá csizmát :)egyszál zokniba csattogot alányom a hóba


másik


wcre elment egyedül elvégezte a dolgát lehuzta de nem jött vissza a szobába kis idö elteltével bementem hozzá és mit látnak szemeim

tisztasági betéttel volt kitapétázva awc fala

2013. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Dédmaminál voltak a gyerekek, a kislányom 4 éves volt,a bátyja 12. Egyszer csak a kicsi megkérdezte, hogy mi az a tampon. Erre a bátyja rögtön rávágta: azt nyomod fel a puncidba amikor vérzik. Kislány sírva megy a dédihez, hogy mi ez a dolog, aki szegény próbálta úgy ahogy elmagyarázni a dolgokat, de nem sok sikerrel. Majd amikor mentem értük a lányom odajött: "Anya, én meg fogok halni." :) Ennyit következtetett ki a dologból.
2013. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ezek is jó történetek, azért, ha nem baj, másolom a másik kérdést. http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker.. Itt is jók vannak, érdemes elolvasni.
2013. júl. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
innen jött az ötlet!
2013. júl. 13. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!