Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves fiúnak érdemes futóbici...

4 éves fiúnak érdemes futóbiciklit venni? Meddig használják a gyerekek?

Figyelt kérdés
A fék fontos hozzá?

2013. júl. 6. 14:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Kislányom most kapott 3 évesen futobicajt nagyon szeretvele menni ugy tervezem hogy még jövöre is azal megy ha ki nem növi .
2013. júl. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ne nevessetek ki, de az én generációmnak vagy nem volt, vagy máshogyan hívtuk. Ezért nem tudom, mi a különbség a futóbicikli és a gyerekmotor között. Megválaszoljátok? Köszi. :)
2013. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

[link]

nincs pedál,de sokkal vékonyabbak a kerekek mint a motornál.Nagyon hamar és gyorsan fejleszti az egyensúlyt,igy nem kell kapanyélel hónapokat szaladgálni és esni,lehet rögtön 2 kereküvel tekerni

2013. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Olvasom azt is, hogy "elektromos motor". Erről se hallottam még.
2013. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Köszi, de lehet h én nem fogalmaztam meg jól a kérdésem. :))

A futóbicikli tudom, mi, csak azt nem, mit értetek gyerekmotor alatt? Valaki írt ilyet is, hogy "elektromos motor". Erről se hallottam még, csak felnőttben.

2013. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
(Csak tippelni tudok, h a gyerekmotor még kisebbeknek, egy-két éveseknek való talán, a futóbicikli meg talán 2-3 éveseknek? Valamint a gyerekmotornak szélesebb a kereke? De az elektromos gyerekmotor totál új számomra.)
2013. júl. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A nem elektromos gyerekmotor alatt az ilyesféle műanyag motorokat értitek?

[link]

2013. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ezek pedig az elekrtomosak


[link]

2013. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tehát akkor jól értem? A műanyag, amit belinkeltem, azt értitek szokványos gyerekmotor alatt? Gyerekkoromból nem rémlik semmiféle gyerekmotor... Futóbicikli talán volt, de az se rémlik. Hanem különféle méretű pedálos biciklikre emlékszem, voltak 3 éveseknek valóak, 5-6 éveseknek, és így tovább.


Viszont léteztek pedálos autók, olyasmi, min a gokart, csak ahhoz képest ormótlan, szögletes, és a gyereknek sokszor csak a feje látszott ki belőle. Ilyeneket már nem gyártanak? :)

2013. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 st.habakukk válasza:
Erre a kérdésre nincs "helyes" válasz! Attól függ, hogy: milyen magas, mennyire erős. Ha magas és erős, akkor megbirkózik egy pedálossal, de a pótkerék egy akadály a biciklizni tanulásban. Lassítja a biciklit, nehezíti a haladást és amikor le szeretnétek venni bizonytalanságot fog okozni. A tanulobicikli.hu-nál a Hunyadi téren ki tudjátok próbálni, segítenek az ott dolgozók és 10 napar kibérelni ius tudjátok 1.000,-Ft-ért. Alapvetően sokkal jobb egy futóbiciklivel rákészülni a pedálosra.
2013. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!